Баштанська міська рада

Голова громади продовжує звітувати

 Вже другий тиждень поспіль голова обєднаної  громади Іван Рубський звітує перед колективами підприємств, навчальних закладів м. Баштанка про роботу виконавчого комітету міської ради за 2018 рік.

 

Міський голова окреслив загальний економічний стан, виконання міського бюджету, підкреслив складові надходжень до бюджету, які перевищили заплановані показники. Суттєвими серед видатків у минулому році стали утримання дошкільних закладів, благоустрій міста, розвиток інфраструктури.

Очільник громади також детально зупинився на проектах, які було реалізовано протягом 2018 року, пояснив причини того, що не виконано.

“Одним з головних завдань на посаді міського голови вважаю повернення довіри жителів Баштанської об’єднаної теритроріальної громади до міської влади, забезпечення відкритості і прозорості в прийнятті рішень, організації конструктивного діалогу з громадськістю, – сказав голова громади Іван Рубський та додав: – Це було, і на сьогодні є визначальним в моїй роботі, бо за всі здобутки минулого року ми маємо завдячувати перш за все праці та наполегливості жителів громади – платників податку до міського бюджету, ініціативним підприємцям, громадським організаціям, працівникам апарату міської ради та активним громадянам, яким не байдужа доля нашої об’єднаної територіальної громади” .

У своєму звіті він наголосив, що не всі відчули позитивні зміни, тому що вони відбуваються не так швидко, як хотілося б. Але міська рада намагається робити усе для добробуту  жителів громади і зміни відбуватимуться послідовно в інтересах кожної родини у громаді  і у кожній сфері діяльності громади, а це є великий комплекс робіт, який він з громадою намагатиметься втілювати у життя і в наступному році.

Пріоритетними напрямками громади в 2019 році є розвиток людського капіталу та підвищення стандартів життя населення, конкурентоспроможності регіону, створення сприятливих умов для інвестування основних галузей економіки, впровадження ресурсозберігаючих та енергозберігаючих технологій.

Наприкінці зустрічей міський голова відповідав на поставлені питання. Всі зауваження і пропозиції громадян будуть розглянуті, обговорені та враховані у подальшій роботі.

Залишити відповідь