Баштанська міська рада

Звернення міського голови з нагоди 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

Дорогі земляки!

32 роки минуло з того часу, коли страшна біда прийшла в Україну, накривши її чорним радіаційним крилом. У квітні 1986 року у різні мови світу увійшло українське слово «Чорнобиль». Для всього людства воно стало символом страшної техногенної катастрофи та величезної екологічної біди.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа завдяки самопожертві ліквідаторів аварії стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи власним життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх людей, які виявили жертовність, високий патріотизм і ціною власного життя й здоров’я зупинили ядерну катастрофу.

Від імені баштанської громади хочу висловити подяку всім ліквідаторам, які ризикуючи своїм життям та здоров’ям, захистили всіх нас від радіаційного лиха, відстояли для нас майбутнє. Згадаймо усіх, кого забрав Чорнобиль ! Вічна їм пам’ять!

Шановні ветерани Чорнобиля! Бажаю вам міцного здоров’я, сил, оптимізму. Баштанчани щиро вдячні вам за подвиг в ім’я українського народу.

Низький вам уклін!

Міський голова           Іван Рубський

Залишити відповідь