Баштанська міська рада

Зустріч очільника Баштанської ОТГ та представників Чорноморського національного університету імені Петра Могили

13 липня на базі Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відбулася дружня зустріч очільників Баштанської ОТГ та представників Чорноморського національного університету імені Петра Могили з метою обговорення ефективних шляхів співпраці ВНЗ з ОТГ.

«Наші шляхи співпраці ми поділили на так би мовити три рівні: перший – глобальний, що передбачає складання стратегічного плану спільних дій та захист інтересів ОТГ разом із науковцями (виступи на наукових всеукраїнських та міжнародних конференція, публікації наукових статей, ведення досліджень щодо подальших шляхів розвитку ОТГ, залучення іноземних інвесторів тощо); другий рівень – обласний, що включає роботу з республіканськими програмами  розвитку; третій – мікрорівень. Ми завжди сприяємо працевлаштуванню молодих фахівців в громади, на сьогодні розглянули можливості впровадження інноваційного менеджменту в процес навчання, залучення студентів до волонтерства та участі в діяльності громадських організацій, а також проходження практики студентами вишу на базі ОТГ. Комплекс цих дій дозволить налагодити ефективну комунікацію між громадою та вищим навчальним закладом в результаті якого молодь, що має гідний рівень освіти, залишиться працювати на місцях, буде розвивати громаду, в свою чергу ОТГ вирішить потребу «кадрового голоду» – підкреслила завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки факультету соціології ЧНУ імені Петра Могили, доктор наук з державного управління, професор Ганна Володимирівна Коваль.

Голова Баштанської ОТГ Іван Васильович Рубський презентував здобутки та успіхи своєї громади за час існування з 2016 року. «Ми зробили величезний крок до залучення інвестицій в ОТГ, розробили проекти, що реалізовані за кошти ДФРР, отримали кошти державної субвенції – все для того, щоб розвивати нашу громаду. Приємно констатувати, що ОТГ цікаві науці. Переконаний, ЧНУ імені Петра Могили – надійний партнер і ми зацікавлені з здійсненні спільної роботи, що передбачає популяризацію працевлаштування в громаді», – акцентував голова Баштанської ОТГ Іван Рубський.

Наразі, сторонами планується обговорення проекту типової угоди співпраці ВНЗ та ОТГ, на основі якої розпочнеться активна робота з вересня 2018 року.

ДЖЕРЕЛО: Миколаївський Центр розвитку місцевого самоврядування

 

Залишити відповідь