Баштанська міська рада

Зміна тарифів на водопостачання та водовідведення

Рішенням виконавчого комітету Баштанської міської ради затверджені нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, що вступають в дію в 15-денний термін з дня повідомлення про це споживачів.

Тарифи на послуги централізованого водопостачання встановлено:

1) з поверхневого водозабору :

–  для всіх споживачів м. Баштанка та сіл Добре і Новоєгорівка в розмірі 17,58 грн за 1 куб. м (з ПДВ);

        2) з підземного водозабору :

–  для всіх споживачів сіл Шевченко, Зелений Яр, Трудове, Явкине, Новоіванівка, Київське, Старосолдатське, Новосергіївка, Плющівка, Новогеоргіївка, Піски, Христофорівка  в розмірі 18,24 грн за 1 куб. м (з ПДВ).

Встановлено тарифи на послуги централізованого водовідведення:

– для всіх  споживачів 9,54  грн за 1 куб. м (з ПДВ).

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення вводяться в дію в 15-денний термін з дня повідомлення про це споживачів.

Керівництво КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» (Кот В.В.) надаватиме щоквартально звіти про фінансові показники підприємства до Баштанської міської ради.

Рішення виконавчого комітету Баштанської міської ради від 08 травня 2018 року №84 «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення», вважати такими, що втратили свою чинність.

Контроль за виконанням даного рішення покладено на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Євдощенко С.В.)

Залишити відповідь