Баштанська міська рада

Турнір з плавання в Баштанській гімназії

У Баштанській гімназії відбувся турнір з плавання серед школярів міста, приурочений Дню народження багаторазового чемпіона Світу та Європи С.П. Бойченка. В нашому місті це вже стало традицією,  багато років поспіль їх організовувала Баштанська міська рада.  Цьогорічним спонсором змагань став ПАТ “Баштанський сирзавод”,  в особі генерального директора Сергія Косяченка. 

Учасників змагань привітав міський голова Іван Рубський, побажавши їм чесної боротьби й перемоги. Також підкреслив, що нині в місті будується новий басейн, у якому тренуватимуться діти, поцікавився їхньою думкою чи взагалі він потрібен, на що діти дружньо відповіли “Так”. Так, як стосовно басейну ведеться чимало суперечок, міський голова запросив школярів на сесію міської ради, щоб вони висловили свою думку депутатам.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ганна Зеркаліна, вітаючи дітей, подякувала тренерам за їхню працю.
 Як завжди, захід пройшов у веселій дружній атмосфері. Наприкінці змагань міський голова відзначив переможців турніру з плавання, вручивши грамоти та подарунки від спонсора.
Так, серед дівчат третє місце посіла команда ЗОШ №2, друге місце  Баштанської гімназії, переможне перше місце отримали дівчата ЗОШ №1.Серед хлопців третє місце посіла команда ЗОШ №2, друге призове місце ЗОШ№1, переможне перше місце отримала команда Баштанської гімназії.
У підводному плаванні серед хлопців перемогу  здобув Сергій Анісімов, а серед дівчат Анастасія Шепетковська. 
 Отже, командне перше місце отримала збірна команда Баштанської гімназії, друге збірна ЗОШ№1, третє – ЗОШ№2.  

Вітаємо переможців та бажаємо й надалі здобувати високі результати на голубих доріжках.

Залишити відповідь