Баштанська міська рада

Життя яскравіше без диму

Події

31 травня, у Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням, в Баштанській центральній районній бібліотеці відбулася акція «Життя яскравіше без диму!». Мета якої – профілактика шкідливих звичок та популяризація здорового способу життя.

Бібліотекар Змієвська Т. М. для учасників заходу провела бесіду про шкідливі наслідки куріння. Молодь приймала участь в інтелектуальних іграх «Шкідливим звичкам скажемо: «Ні!», «Продовж прислів’я про паління…». Також присутні активно відповідали на питання вікторини «На запитання відповідь дай – про куріння забувай». Учасники акції залишили свої думки та побажання на фліпчарті. Ось деякі з них: «Цінувати кожну мить життя і не витрачати на шкідливі звички!», «Я проти куріння, але не можу кинути…не починайте палити!», «Цурайся цигарки, не треба палити. Тоді тільки будеш із здоров’ям дружити!» та ін.

В рамках цієї акції була оформлена книжкова виставка «31 травня – Міжнародний день боротьби з тютюнопалінням», на якій були представлені такі видання: «Куріння і здоров’я», «Не кури», «Легкий спосіб кинути курити», «Від першої цигарки…» та інші.

В умовах сучасного світу тютюнопаління настільки поширилося серед населення нашої планети, що перетворилося у соціальну проблему. Боротьба з цією звичкою з кожним роком набуває все більшого розмаху І якщо у когось із людей, які курять, десь глибоко дозрівало бажання розпрощатись з тютюном, то чому б не зробити це саме сьогодні?

Залишити відповідь