Баштанська міська рада

Заява про наміри

Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця» регіональна філія «Одеська залізниця» планує провести реконструкцію дільниці Долинська-Миколаїв (зовнішнє електропостачання стаціонарних тягових підстанцій 150/27,5/10 кВ «Новополтавка», «Миколаїв-Тягова», Миколаївська область. Будівництво повітряних ліній номінальною напругою 150 кВ для живлення тягових підстанцій у зв’язку з застосуванням електричної тяги поїздів замість тепловозної).

Під час будівництва можливий вплив на повітряне середовище, водне середовище, ґрунти, рослинний світ при вирубці лісонасаджень.

Під час експлуатації передбачається вплив на повітряне середовище, від шумового навантаження, електромагнітного випромінювання дротів новозбудованих ПЛ-150 кВ та тваринний світ (птахи).

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планової діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації за адресою: 54029, м. Миколаїв, пр. Центральний, 16. Email: ecolog@mk.gov.ua, (0512) 46-04-27 (Світлана Миколаївна Охрименко).

Залишити відповідь