Баштанська міська рада

Засідання виконкому відбулось

Під час засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради, яке пройшло під головуванням голови об’єднаної територіальної громади Івана Рубського, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Виконкомом розглянуто звернення депутата міської ради Петра Жигалкіна  щодо руху великовантажного транспорту по м.Баштанка.По цьому зверненню надали відповідь начальник Баштанського відділу поліції головного управління Національної поліції Миколаївської області Олег Фесенко та заступник начальника Володимир Муругов. З їх слів  робота ведеться в цьому напрямку вже є біля 39 протоколів, але Нацполіції невистачає кадрів і не у всіх місцях є встановлені знаки заборони проїзду транспорту.

Також було розглянуто 13 питань порядку денного:

  1. Про попередній розгляд проекту рішення Баштанської міської ради «Про затвердження Програми розвитку освіти Баштанської міської ради на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 25 травня 2017 року №1 у новій редакції».
  2. Про попередній розгляд проекту рішення Баштанської міської ради «Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту Баштанської міської ради на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 25 травня 2017 року №2».
  3. Про затвердження Положення про порядок надання платних послуг закладами освіти Баштанської міської ради Баштанського району Миколаївської області.
  4. Про ведення обліку дітей дошкільного віку у 2018/2019 навчальному році.
  5. Про попередній розгляд проекту рішення Баштанської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку культури на території Баштанської міської ради на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 06.04.2017 року № 5».
  6. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт Пісківського сільського будинку культури, вул. Центральна,46 с.Піски Баштанського району, Миколаївської області».
  7. Про попередній розгляд проекту рішення Баштанської міської ради «Про внесення змін до міської цільової соціальної Програми розвитку цивільного захисту Баштанської міської ради на 2018-2021 роки».
  8. Про попередній розгляд проекту рішення Баштанської міської ради «Про внесення змін до рішення Баштанської міської ради від 25 травня 2017 року №3 «Про затвердження Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації на території Баштанської міської ради на 2017-2020 роки».
  9. Про виведення квартири №7 по вул. Ювілейна, 76 в місті Баштанка з житлового фонду.
  10. Про взяття на квартирний облік громадян.
  11. Про надання дозволу на зняття з реєстрації місця проживання та на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини.
  12. Про затвердження складу житлової комісії при виконавчому комітеті міської ради у новій редакції.
  13. Про накладення адміністративних стягнень за статтями 197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Залишити відповідь