Баштанська міська рада

Відбулося чергове засідання виконкому

12 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради під головуванням міського голови І.В. Рубського.

У ході засідання члени виконкому заслухали питання порядку денного.

Так, керівник КО «Правопорядок» І.Ю. Болтрушко прозвітував про діяльність комунальної організації «Правопорядок».

Про встановлення малих архітектурних форм (МАФ) проінформував присутніх начальник відділу з питань містобудування, архітектури містобудівного кадастру та цивільного захисту Л.М. Сириця.

Керуюча справами виконавчого комітету міської ради Л.А. Кононенко довела до відома присутніх доповнення до «Програми розвитку місцевого самоврядування та сприяння відкритості і прозорості діяльності органів місцевого самоврядування Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки.»

З попередніми зміна до «Програми розвитку освіти Баштанської міської ради на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 24 травня 2017 року № 1» та проектом рішення «Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту Баштанської міської ради на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 25 травня 2017 року № 2 та внесення змін до неї» членів виконкому ознайомила головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради Л.О. Смола.

Про зміни та доповнення до «Програми розвитку культури на території Баштанської міської ради на 2017-2020 роки» проінформувала начальник відділу розвитку культури і туризму виконавчого комітету міської ради Н.М. Ракітіна

Головний спеціаліст  відділу з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва, розвитку, інфраструктури та комунальної власності Н.В. Богун доповіла про «Комплексну соціально-економічну програму забезпечення громадян житлом у Баштанській міській раді на 2018-2020 роки», про приватизацію житлового  приміщення в гуртожитку, про взяття на квартирний облік, про затвердження акту обстеження нежитлової будівлі. Про присвоєння поштової адреси нежилому об’єкту очисних споруд каналізації №1 м. Баштанка, про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27 грудня 2017 року № 239 «Про присвоєння адрес об’єктам водопостачання», про зміну адреси земельної ділянки та присвоєння поштової адреси магазину ознайомив присутніх начальник відділу з питань житлово-комунального господарства благоустрою, будівництва, розвитку, інфраструктури та комунальної власності С.С. Мішенін.

Про санітарну обрізку та видалення сухостійних дерев прозвітував головний спеціаліст  відділу з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва, розвитку, інфраструктури та комунальної власності О.С. Мачура.

Головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи та контролю А.І. Бенедик ознайомила присутніх з наданням дозволу на зняття з реєстрації місця проживання та на реєстрацію місця проживання малолітніх дітей.

Про  внесення змін та доповнень до рішення №125 від 14.08.2017 року «Про затвердження порядку видачі довідок про склад сім’ї або зареєстрованих  у житловому приміщенні/будинку осіб» та про  накладення адміністративних стягнень за статтями 197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення інформував начальник відділу державної реєстрації О.О. Черненко.

 

 

Залишити відповідь