Баштанська міська рада

Засідання постійної комісії з питань транспорту, зв’язку, промисловості, будівництва,житлово-комунального господарства, приватизації та власності

У середу, 25 квітня, відбулося засідання комісії з питань транспорту, зв’язку, промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, приватизації та власності. Варто зазначити про зміни в складі комісії, в зв’язку з самовідводом О.І. Рубського, в комісію ввішла директор ЗДО № 6 “Ягідка” З.М. Чернова. Головою комісії одноголосно було вибрано Л.І. Заболотню.

У роботі комісії взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради С.В. Євдощенко, начальник відділу організаційно-кадрової роботи та контролю Ю.С. Гладка, депутати: Л.І. Заболотня,  М.І. Смульський, З.М. Чернова, О.В. Бронза.

На розгляд членів комісії було винесено 31 питання порядку денного та різне.

Членами комісії було погоджено проекти рішень міської ради з таких питань:

 1. Про затвердження Комплексної соціально-економічної програми забезпечення громадян житлом у Баштанській міській раді на 2018-2022 роки.
 2. Про депутатський запит депутата міської ради Раєвського Д.О. щодо внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Баштанка та сіл Баштанської міської ради на 2017-2022 роки.
 3. Про прийняття у комунальну власність житлового будинку, розташованого за адресою: м. Баштанка, вул.Європейська, 10.
 4. Про внесення змін до Переліку об’єктів комунальної власності Баштанської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 22 грудня 2017 року № 10.
 5. Про надання згоди на передачу будинку, розташованого за адресою м. Баштанка, вул. Захисників Вітчизни, 76 у комунальну власність.
 6. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту Баштанської міської ради на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 25 травня  2017 року № 2, та внесення змін до неї.
 7. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку освіти Баштанської міської ради на 2017-2021роки, затвердженої рішенням міської ради від 24 травня 2017 року №1.
 8. Про визнання доцільним передачу в оренду об’єктів комунальної власності Баштанської міської ради.
 9. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку культури на території Баштанської міської ради на 2017-2020 роки.
 10. Про внесення змін до Положення про щорічний відкритий конкурс «Талановита молодь Баштанщини», затвердженого рішенням міської ради від 22.12.2017 року №26.
 11. Про внесення змін до рішення міської ради від 27 лютого 2017 року № 14 «Про прийняття майна з комунальної власності Добренської, Новоіванівської, Новопавлівської, Новосергіївської, Плющівської, Явкинської Пісківської, Христофорівської сільських рад у комунальну власність Баштанської міської ради Миколаївської області» та до рішення міської ради від 27 лютого 2017 року № 17 «Про передачу закладів культури Баштанської міської ради Миколаївської області».
 12. Про депутатський запит депутата міської ради Онищука В.І. щодо надання згоди на прийняття від товариства з обмеженою відповідальністю «Дружба» до комунальної власності Баштанської міської ради будівлі Плющівського сільського будинку культури.
 13. Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян по Баштанській міській раді на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 06.04.2017 р. №6.
 14. Про внесення доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування та сприяння відкритості і прозорості діяльності органів місцевого самоврядування  Баштанської об’єднаної територіальної  громади  на 2017 – 2020 роки.
 15. Про затвердження Положення та Регламенту виконавчого комітету Баштанської міської ради сьомого скликання.
 16. Про внесення змін до структури та штатної чисельності апарату і виконавчих органів Баштанської міської ради на 2018 рік.
 17. Прохід виконання  міської   Комплексної програми  соціального  захисту          населення «Турбота»    на    період    до   2021року,  затвердженої  рішенням    міської  ради  від 27 лютого 2017 року №2, та внесення змін до неї.
 18. Про внесення змін до міського бюджету Баштанської міської ради на 2018 рік.
 19. Про внесення змін до рішення Баштанської міської ради від 25 травня 2017 року №11 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Баштанської міської ради об’єднаної територіальної громади».
 20. Про внесення змін до рішення міської ради від 27 лютого 2017 року № 8 «Про затвердження Положення про преміювання, виплату   надбавок   та матеріальної допомоги працівникам Баштанської міської ради».
 21. Про внесення змін до рішення міської ради від 07 липня 2017 року № 9 «Про затвердження розміру надбавок, премії та матеріальної допомоги на період сьомого скликання».
 22. Про передачу майна комунальної власності Баштанської об’єднаної  територіальної   громади.
 23. Про списання майна комунальної власності Баштанської об’єднаної  територіальної громади.
 24. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування Чухаренко С.М.
 25. Про внесення змін до рішення міської ради від 06 квітня 2017 року №11 «Про затвердження Положення про порядок використання коштів міського бюджету для забезпечення виконання доручень виборців Баштанської об’єднаної територіальної громади».
 26. Про затвердження Положення про   здійснення допорогових закупівель товарів, робіт і послуг із застосуванням  електронної системи закупівель.
 27. Про депутатський запит депутата міської ради Онищука В.І. про внесення змін до міського бюджету Баштанської міської ради на 2018 рік щодо виділення коштів на видання книги «Король Батерфляю».
 28. Про депутатський запит депутата міської ради Смульського М.І. щодо забезпечення першочергового ремонту дороги по вулиці Інгульській в м.Баштанка.
 29. Про депутатський запит депутата міської ради Савчука М.І. щодо проведення ямкового ремонту дороги по вулиці Василя Єрешка та по вулиці Васляєва.
 30. Про депутатський запит депутата міської ради Савчука М.І. щодо виділення коштів на преміювання вихователів ЗДО до Дня дошкілля.
 31. Про депутатський запит депутата міської ради Гапішко С.В. щодо виділення коштів на придбання костюмів для народного ансамблю української пісні «Берегиня».
 32. Різне

Залишити відповідь