Баштанська міська рада

Засідання «круглого столу» учителів географії та економіки

14 травня на базі Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулося засідання «круглого столу» учителів географії та економіки на тему: «Формування міжпредметної компетентності учнів при вивченні географії та економіки».

У заході взяли участь завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради Т.В. Гриненко, голова методичного об’єднання учителів географії та економіки, учителі географії закладів загальної середньої освіти Баштанської міської ради О.Г. Максимова, учителі шкіл.

Учитель географії Добренської ЗОШ І-ІІІ ст. О.В Капітонова розповіла про можливості міжпредметної інтеграції знань – як шлях до формування ключових компетентностей учнів на уроках географії. З власною методикою впровадження наскрізного навчання з використанням міжпредметних зв’язків природничих дисциплін на засадах сталого розвитку ознайомила присутніх учитель географії Баштанської гімназії Н.В. Лещенко.

Також були презентовані можливості кабінету географії – як творчої лабораторії реалізації методичних підходів до вивчення природничих дисциплін, продемонстровані всі можливості використання мультимедійного обладнання на уроках географії учителем біології, географії та природознавства Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Н.А. Крижановською. Учитель географії та економіки Пісківської ЗОШ І-ІІІ ст. Л.Й. Міронова ознайомила присутніх з методикою застосування технології “Навчання як дослідження” на уроках географії.

Присутні мали можливість ознайомитись з наробками реалізації наскрізної змістовної лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» у шкільній географії, а також переглянути друковану продукцію відповідної тематики, яку запропонувала для їхньої уваги учитель географії та економіки Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 О.Г. Максимова.

Надала присутнім методичні поради з підготовки учнів до ДПА-2018 та ЗНО-2018 з географії учитель географії Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Н.Г. Дуб’яга

Т.В. Гриненко провела для вчителів географії тренінгове заняття на тему: «Менторинг, коучинг, наставництво – інтерактивні методи внутрішнього розвитку педагога», ознайомивши учасників «круглого столу» з методами корпоративного навчання та їхніми особливостям, також підвела підсумки засідання «круглого столу».

Захід пройшов у атмосфері творчої співпраці, взаєморозуміння та партнерства.

Дякуємо директору Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Г.І. Гавві  за гостинність та підтримку в організації засідання «круглого столу» учителів географії та економіки.

 

 

 

Залишити відповідь