Баштанська міська рада

Засідання круглого столу «Рекорди С.П. Бойченка – мотивація до розвитку плавання у Баштанці»

Події

21 травня в приміщенні кінотеатру «Юність» було проведено круглий стіл «Рекорди С.П. Бойченка – мотивація до розвитку плавання у Баштанці», засідання якого організував Будинок дитячої та юнацької творчості.
У заході взяли участь секретар Баштанської міської ради Людмила Луценко, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Гайдаш, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради Тетяна Гриненко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради Людмила Смола, директор БДЮТ Людмила Комариста-Кошик, директор ДЮСШ Валентин Деревянко, краєзнавець, дослідник історії Баштанщини та біографії світового рекордсмена Семена Бойченка – Борис Білик, члени клубу плавання імені С.П.Бойченка: Володимир Мацько, Олександр Васюнькін, Сергій Калачов, співавтори та члени редакційної групи книги «Король батерфляю»: Валентина Каратєєва, Олег Воробйов, учні та вчителі Баштанських закладів освіти.

Головною метою круглого столу було підведення підсумків проробленої роботи щодо увіковічення спортивного та громадянського життєвого подвигу нашого земляка, короля батерфляю Семена Бойченка та окреслення нових завдань щодо розвитку та популяризації плавання у Баштанському районі.

До уваги присутніх було представлено краєзнавчо-пошукові фото, відеоматеріали та документально-просвітницький фільм про Семена Петровича Бойченка. Після перегляду фільму відбулося обговорення актуальних проблем розвитку дитячого та юнацького плавання в закладах освіти Баштанщини. Борис Білик поділився своїм баченням розвитку плавання на Баштанщині та розповів про нові події, пов’язані з іменем Семена Бойченка, які відбулися останнім часом.

Людмила Луценко  розповіла про заходи міської ради з будівництва плавального комплексу в Баштанці та створення берегової зони відпочинку біля Центрального ставка.
ЛюдмилаСмола   та ТетянаГриненко   ознайомили присутніх, як розвивається плавання у навчальних закладах Баштанської міської ради та яка робота проводиться, пов’язана з іменем Семена Бойченка

Володимир Мацько  та Олександр Васюнькін , як члени клубу плавання, відзначили успішних спортсменів плавців серед баштанської молоді та розповіли про змагання з плавання, які відбулися останнім часом.

За круглим столом відбулася цікава та змістовна розмова, яка отримає своє продовження у справах, що сприятимуть розвитку плавання на Баштанщині та популяризації серед населення життєвого шляху та спортивних подвигів нашого земляка Семена Петровича Бойченка.

БДЮТ

Залишити відповідь