Баштанська міська рада

З турботою про дітей

Події

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей –прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Вчителі початкових класів Новоєгорівської ЗОШ І – ІІІ ст. спільно з працівниками Будинку культури організували для дітей справжнє свято. Радісна дітвора зібралася біля школи, де їх привітала Танасюк Л.І. і оголосила план заходів на день. Заінтригована малеча разом з вчителями та батьками перейшли до Будинку культури. Там їх радо зустрічала директор Будинку культури, депутат міської ради Фігура Л.В., бібліотекар Даценюк М.С., музичний керівник Тарасенко С.М. та керівник танцювального гуртка Коломецова Н.В.

Свято розпочалося квест – грою «Знайди скарб». Дітям було запропоновано різні зупинки – станції «Музична», «Танцювальна», «Казкова», «Спортивна». Дуже радісні були школярі, коли знайшли скарб, в якому були солодощі. О 14 годині розпочався фестиваль дитячої творчості «Зірки на сцену!». Глядачі мали змогу побачити цікаві постановки танців, почути веселі пісні, послухати вірші про щасливе дитинство та літні канікули. Завершилося свято конкурсно-розважальною програмою. Проводилися вікторини, ігри, розваги, дискотека.

Діти отримали задоволення та масу позитивних емоцій від проведених заходів і відчули турботу дорослих про них.

Залишити відповідь