Баштанська міська рада

З думкою про ветеранів

Події

9 травня День Перемоги – свято і світле, і сумне одночасно. З одного боку, наша армія здобула перемогу, звільнила нашу країну. Але все це дуже дорогою ціною – мільйонів життів, річок сліз і безліччю покалічених доль. Подякувати ветеранам – живим і померлим – за їхній подвиг у день 9 травня – найменше, що ми можемо зробити.

Учнівський та педагогічний колективи Баштанської загальноосвітньої школи № 1 приєдналися до міських заходів та взяли участь у покладанні квітів до Пагорбу Слави на честь загиблих у війні та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.

Також, у бібліотеці навчального закладу були організовані експозиції художньої, мемуарної, інформаційно-довідкової літератури, присвячені перемозі над нацизмом у Другій світовій війні.

Волонтерські загони Баштанської ЗОШ №1 надають посильну допомогу ветеранам Другої світової війни в рамках акції «Ветеран живе поруч» (допомагають по господарству, вітають зі святами). Свою роботу вони висвітлили  на сторінках бойових листків, які були змістовними та художньо оформленими.

Залишити відповідь