Баштанська міська рада

З 14 травня розпочинається прийом проектів на Бюджет участі

Шановна громадо!

З метою підвищення рівня відкритості влади, залучення громадськості до розподілу частини коштів міського бюджету Баштанська об’єднана територіальна громадам оголошує прийом проектів на «Бюджет участі» (партиципаторне бюджетування) від мешканців громади на 2018рік.

У минулому році було успішно відібрано 11 проектів на загальну суму 527,393 тис. грн. Сюди увійшли і проекти розроблені представниками шкільних навчальних закладів, і дошкільних навчальних закладів, а, також, проекти, розроблені мешканцями нашої ОТГ.

У цьому році ми продовжуємо створювати проекти «Бюджету участі», які повинні відповідати пріоритетам розвитку громади та мають бути спрямовані на поліпшення комфорту проживання мешканців, сприяти соціально-економічному, культурному розвитку громади.

Подавати проекти можуть громадяни України, які зареєстровані та мешкають на території Баштанської об’єднаної територіальної громади, та які досягли 16 річного віку. Проекти необхідно подавати в електронному вигляді, шляхом заповнення електронної заявки на офіційному веб-сайті Баштанської міської ради у рубриці «ГРОМАДСЬКИЙ ПРОЕКТ».

У поточному році з місцевого бюджету виділено 550 тис. грн для реалізації партиципаторного бюджетування. Максимальна вартість одного проекту 50 тис. грн.

Голосування відбуватиметься прозоро на електронній платформі та у визначених пунктах супроводу, і кожен зможе контролювати процес відбору проектів.

Усі активні мешканці нашої громади вже сьогодні мають шанс впливати на розвиток Баштанської об’єднаної територіальної громади.

Режим роботи пунктів супроводу Бюджету участі: з 8.15 до 16.45.

Терміни початку і завершення прийому проектів: 14 травня – 10 червня 2018 р.

Терміни оцінки Комісією поданих проектів та виставлення їх на голосування відбудеться з 11 червня – по 08 липня 2018 р.

Терміни початку і завершення голосування за проекти 09 липня – 22 липня 2018 р.

Термін визначення проектів-переможців: 23 липня – 27 липня 2018р.

Повідомляємо!

Проекти, які не було реалізовано у минулому році в рамках Бюджету участі 2017року, будуть реалізовані у поточному році.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном 2-72-52.

Залишити відповідь