Ярмарка можливостей.

28 квітня 2017 року в парковій зоні на Ярмарковій площі та біля Палацу культури для учнів загальноосвітніх шкіл Баштанської об’єднаної територіальної громади Баштанською міською радою у рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) було проведено «Ярмарку можливостей» з метою надання учням інформації про найрізноманітніші професії сьогодення.

Події Ярмарки розгорталися на майданчиках: «Пісенному», «Туристичному», «Театральному», «Майстри декору», «Медичному»,

«Танцювальному», «Ігровому», «Рятувальники», «Смаколики», «Фото».

В організації роботи майданчиків взяли участь: БДЮТ, Палац культури, фотостудія «Ажур», лікарня, районний сектор ГУ ДСНС України у Миколаївській області, Баштанський відділ поліції, Баштанський та Андріївський професійні ліцеї.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Баштанської міської ради Іван Васильович Рубський.

Урочисте відкриття Ярмарки підготував Будинок дитячої та юнацької творчості.

Дійство проходило весело, яскраво, з великою користю для дітей які спробували себе в різних видах декоративно-прикладного мистецтва, познайомилися з роботою театралів, різними туристськими техніками, робітничими професіями, спробували приборкати справжню пожежу, познайомилися з професією поліцейського та змогли отримати навики первинної медичної допомоги. Також учасники Ярмарки мали можливість пограти в цікаві ігри, потанцювати, поспівати. Ярмаркували більше чотирьохсот дітей. Школярі отримали багато цікавої інформації, роздатковий матеріал, буклети.

«Ярмарка можливостей» стала гарним святом для для всіх мешканців об’єднаної територіальної громади.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Ви повинні бути авторизовані, щоб розмістити комментар.