Баштанська міська рада

Всеукраїнський місячник «Увага! Діти – на дорозі!» у Плющівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

З 20 серпня по 20 вересня 2018 року в рамках проведення місячника «Увага! Діти на дорозі» у Плющівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходили профілактичні заходи по збереженню життя і здоров’я дітей на дорогах.

Класні керівники 1-11 класів провели виховні години за темами: «Дорога до школи» (2 клас), «Подорож до країни Дорожніх знаків» (3 клас), гра – тренінг «Світлофор – наш друг» (4 клас), «Наше селище» (5 клас), «Безпека на дорозі – безпека життя» (6 клас), практичне заняття зі створенням малюнків «Світлофор – мій вірний товариш» (7 клас), тернінг «Дорожні знаки» (8-9 класи), вікторина «Правила дорожні повинен знати кожний» (10 – 11 класи).

Школярі з захопленням взяли участь у конкурсі малюнків «Наш друг – дорожній рух!».

У  класних колективах були проведені бесіди на такі теми: «Країна безпеки», «Увага! Проїжджа частина дороги», «Мова вулиці», «Азбука безпеки», «Правила поведінки на дорозі».

Під час перерв проводились ігри «Сигнали світлофора», «Червоний! Жовтий! Зелений!», «Пішоходи».

18 вересня був проведений квест на тему «Безпека дорожнього руху – запорука життя» для учнів 1-4 класів, який провели учні 9 класу під керівництвом вчителя “Основ здоров’я” Боровик Тетяни Володимирівни.

17 вересня учні 5-8 класів взяли участь у квесті «Ми обираємо життя». Діти закріпили знання про правила дорожнього руху, безпечну поведінку на вулиці, навчилися використовувати набуті знання в реальних умовах. Рухаючись по “станціях”, знаходили правильні рішення в нестандартних ситуаціях. Такі заходи допомагають виховати у школярів почуття відповідальності за власне життя та життя інших людей.

Залишити відповідь