Баштанська міська рада

Візит народних депутатів України до м. Баштанка

9 серпня до Баштанської об’єднаної територіальної громади завітали народні депутати України Андрій Вадатурський, Олег Ляшко, Денис Силантьєв, Сергій Скуратовський, які разом з міським головою Іваном Рубським  побували на будівництві плавального басейну.Зі слів Олега Ляшка, Баштанка – це приклад для всієї країни, коли у великих містах закриваються басейни, а в районному місті йде будівництво сучасного басейну. Нардеп, звертаючись до присутніх, заявив, що усі мають дбати про здоров’я, так як  дбають про це у Баштанці. Баштанська влада показує всій країні, як треба розвиватись та дбати про майбутнє спортсменів.

Народний депутат вручив подяки та грошові винагороди кращим будівельникам, що працюють на будівництві басейну, а трактористу КП “Міськводоканал”, який цього дня екскаватором їм допомагав, нардеп подарував годинник.

Олег Ляшко згадав й про дорогу з Миколаєва до Баштанки, назвавши її «дорогою смерті», де зі 130 км останнім часом відремонтували усього 27 км.  При цьому зазначив, що необхідно зробити все, аби перетворити її у «дорогу життя».

Гості також відвідали Баштанський сирзавод, оглянули потужності виробництва, де подякували працівникам за їх роботу.

Залишити відповідь