Баштанська міська рада

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року‒2019»!

Фінальний етап другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року‒2019» з номінацій: «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Учитель інклюзивного класу» тривав з 5 до 8 лютого у м. Миколаєві.

Баштанщину представляли учителі опорних закладів освіти, а саме: Максимова Ольга Григорівна, учитель географії Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №2, та Старостенко Сергій Вікторович, учитель Захисту Вітчизни Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. №1.

Номінація «Захист Вітчизни» об’єднала сильних духом і фізично підготовлених учителів, які знають як сформувати готовність юнаків до захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

Учителі географії використовували картографічні, статистичні, геоінформаційні ресурси для пошуку, інтерпретації і демонстрації географічних даних.

Графік конкурсних випробувань – напружений. Однак учителі-конкурсанти – творчі, креативні, активні.

У ході проведення уроків освітяни показали високий рівень педагогічної майстерності, творчий підхід щодо використання сучасних інноваційних технологій, знання методики та педагогіки, уміння працювати з учнями.

Між конкурсантами було проведено жеребкування найважливішого конкурсного випробування «Урок», на якому педагоги дізналися тему, клас і порядок проведення заняття. Педагогічну майстерність презентували учасники, які продемонстрували вміння проводити урок, своє бачення сучасного уроку, здійснювати його самоаналіз.

Уроки проведені відповідно до чинних програм. За день до змагань учасники отримали тему та порядковий номер проведення уроку. І це гарантувало максимальну об’єктивність і прозорість під час проведення випробувань.

Члени журі конкурсу відзначили різноманітність та яскравість проведених уроків.

Ще одним випробування для конкурсантів було створення та презентація освітніх проектів з таких проблем:

– «Вплив компонентів природи на здоров’я людини», «Планування маршрутів країнами світу з визначенням різниці в часі порівняно з Київським», «Порівняльна оцінка географічного розміщення України з країнами світу», «Географічне положення країни як чинник її економічного розвитку (на прикладі Туреччини і Сінгапура)» (номінація «Географія»);

– «Основи стрільби зі стрілецької зброї», «Основні способи захисту населення в надзвичайних ситуаціях», «Домедична допомога в умовах бойових дій», «Основи військової топографії», «Дії солдата в бою», «Військовослужбовці та відносини між ними» (номінація «Захист Вітчизни»).

На підготовку проекту учасникам було відведено дві години. За цей час потрібно було підготувати структуру і змістовну частину проекту, створити презентацію, а згодом – захистити свій проект перед членами журі.

Під час конкурсного випробування «Проект» педагоги-конкурсанти ділилися власним досвідом із напрацьованих інноваційних педагогічних ідей.

Під час оцінювання конкурсних випробувань суддівська колегія проявила високу фахову компетентність, об’єктивність і неупередженість, що засвідчено колегіальною оцінкою за кожний різновид завдань.

Рішенням фахового журі абсолютним переможцем з номінації «Географія» стала Максимова Ольга Григорівна, яка посіла І місце.

З номінації «Захист Вітчизни» Старостенко Сергій Вікторович посів почесне ІІІ місце.

Вітаємо переможців і бажаємо завжди бути в пошуку нових задумів і чудових креативних ідей для творчості в професії та відчувати щастя і радості за їх запровадження. Творчих Вам злетів і радості від перемог!

Залишити відповідь