Баштанська міська рада

Вітаємо переможців ІV-й Всеукраїнського багатожанрового конкурсу мистецтв «Музичний олімп»

Події

24-25 березня в місті Вінниця, в Мистецькому центрі Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, відбувався Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Музичний олімп‒2018».

Миколаївщину представляв народний ансамбль української пісні «Берегиня» Новопавлівського будинку культури.

Вже вчетверте у Вінниці збиралися виконавці і колективи, аби взяти участь у культурних заходах масштабного рівня. Конкурс проводився із метою пропаганди різних жанрів вокального, інструментального, циркового, театрального, хореографічного мистецтва; обміну досягненнями в цих галузях мистецтва, сприяння виникненню і зміцненню різнобічних творчих контактів між учасниками; підвищення художнього рівня репертуару і виконавської майстерності учасників.

Для участі в мистецькому заході відгукнулися солісти та творчі колективи з Миколаївської, Київської, Вінницької, Одеської, Львівської, Тернопільської, Чернігівської областей України. Вони приїхали позмагатися за перемогу в жанрових конкурсах, таких як хореографія, вокал, інструментальна музика, театральне, циркове мистецтво, театри мод. Миколаївщину представляв народний ансамбль української пісні «Берегиня» Новопавлівського будинку культури на чолі з творчим керівником Олегом Суком, котрі взяли участь у таких номінаціях: «ансамбль», «дует», «солісти-вокалісти».

Протягом двох днів учасники мали можливість поділитися творчими надбаннями і заявити про себе, позмагатися за перемогу і просто добре провести час у колі цікавих і творчих людей.

Першого дня учасники конкурсу змагалися у номінаціях хореографічне, театральне, циркове мистецтво, театри мод, другого дня ‒ інструментальна музика і вокал.

Незважаючи на велику кількість учасників наша «Берегиня» виборола багато призових місць, серед яких три перших місця й одне третє, та привезла чотири кубки, дві медалі,три дипломи та подяку керівнику народного ансамблю Олегу Суку за вагомий особистий внесок у створенні духовних цінностей у підростаючого покоління, активну професійну діяльність та ідеї відродження національної української культури.

Так, перше місце за стрілецьку пісню «Була колись дівчина» отримав народний ансамбль української пісні «Берегиня», солістами якого були Олег та Валентина Сук. Серед дуетів перше місце за виконання української пісні «Дощик осінній» зайняли Лідія Корся та Валентина Сук, яким на баяні акомпанував Олег Сук. У номінації «солісти-вокалісти естрадного співу» перше місце за пісню «Мальви» посіла Валентина Сук, третє ‒ Аня Мадіярова за пісню «Вербова дощечка».

Колектив та керівник народного ансамблю «Берегиня» щиро вдячні за сприяння в участі в конкурсі міському голові І.В. Рубському, начальникам відділів виконавчого комітету міської ради: культури та туризму Н.М. Ракітіній та відділу освіти, молоді та спорту Г.Р. Зеркаліній, т. в. о. старости с. Новопавлівка Л.М. Рошиор, приватному підприємцю Д.М. Щербині, директору Новопавлівської ЗОШ І.М. Савіцькому за розуміння і сподіваються на подальшу співпрацю.

Вітаємо творчий колектив народного українського ансамблю «Берегиня» з цією вагомою перемогою! Нехай ваша творчість і надалі не знає кордонів, лине від серця до серця та єднає нас в ім’я щасливого майбутнього України, щоб на рідній землі панували краса, добро та злагода.

Залишити відповідь