Баштанська міська рада

Вистава екологічного театру «Стрітення»

21 березня у кінотеатрі БДЮТ «Юність» відбувся захід екологічного спрямування «Вода – джерело життя», присвячений Всесвітньому дню води, для учнів початкової ланки Баштанської ЗОШ І-ІІ ст. №1.
Мета заходу – формування екологічної культури, громадянської відповідальності за екологічний стан водного середовища у підростаючого покоління, виховання дбайливого ставлення до водних об’єктів, збереження їх ресурсів, як необхідної умови життя на землі.
На святі була присутня інженер з водних ресурсів Баштанського міжрайонного управління водного господарства Людмила Володимирівна Позняк, керівники гуртків еколого-натуралістичного напрямку Марія Сергіївна Шевченко  та Олена Олександрівна Кофан  ознайомили з проблемами забруднення та шляхами збереження води на планеті. Продемонстровані пізнавальні відео, проведені цікаві вікторини.
Родзинкою заходу стала вистава екологічного театру «Стрітення», під час якої вихованці гуртка «Екологічний театр», учні 1-В класу Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 показали свою майстерність (керівник гуртка Марія Сергіївна Шевченко).

Захід зібрав чимало гостей. Незабутнє враження залишилося у присутніх та гарний настрій на цілий день. Бажаємо успіху юним талантам!
Проведення таких заходів є слушною нагодою виявити здатність до об’єднання навколо ідеї екологічного та духовного розвитку дітей, підтвердження свідомого ставлення до збереження довкілля, життя на планеті.

Залишити відповідь