Баштанська міська рада

Він вчив нас бути сильними

  Доля людини. Хто її визначає? Чи обираємо ми професію, чи, як іноді здається, вона обирає нас, — невідомо. Але якщо людина працює за покликанням, дійсно за справжнім велінням душі, це стає відомо всім: і тим, з ким вона працює, і тим, хто з нею так чи інакше спілкується. Саме за покликанням прийшов працювати в Новоєгорівську школу в далекому 1976 році  Панфьоров Петро Никифорович, вчителем фізичної культури.

Відмінний спортсмен, кандидат в майстри спорту, надзвичайно талановитий організатор та активіст, добрий , люблячий батько і чоловік та ще, крім того, високоінтелектуальна, розумна, порядна, інтелігентна людина, чуйний і хороший друг.  Таким його знали і запам’ятали  жителі села , друзі , вчителі, вихованці.

Його немає поруч з нами, але залишилися його учні, які пам’ятають його спортивні настанови, які згадують його особливий гумор та веселу вдачу.

За ініціативою  учнів Петра Никифоровича,  Тарасенка М.М. та Олійника П.В.,  13 квітня 2018 року було закріплено банер,  присвячений вчителю –наставнику , як візитну картку прийдешніх спортивних перемог Новоєгорівської школи та громади села, а також  започатковано кубок Пафьорова П.Н .  за спортивні досягнення у баскетболі.

Відкрили банер в спортивному залі школи  та продемонстрували кубок Тарасенко М. та Олійник П. в присутності випускників минулих років, учнів школи та вчителів. Зі словами вдячності  лунали виступи про наставника від випускників минулих років: Чухаренко С.М., Ященко Л.М., Троїцької Т.В., Мичкіна В.В. , Сербіна В.В.  Хвилиною мовчання вшанували   педагога, людину- професіонала, тренера Панфьорова П.Н.

В пам’ять про вчителя  було проведено  спортивні  змагання  між командами випускників минулих років (учнів Петра Никифоровича) та командою учнів-старшокласників. Майстерність, здобута у шкільні роки, а також бажання показати підростаючому поколінню, що спорт –  це життя, що настанови педагога в їхньому серці і пам’яті, допомогли командам старшого покоління здобути перемогу у дружній зустрічі. Першість на кубок Панфьорова П.Н. відкрито.

Щоб завоювати спортивну нагороду, треба докласти немало зусиль, важко працювати, бути наполегливим. І головне – вірити у свої сили, мати велике бажання досягти успіху. Такі завдання ставив перед своїми вихованцями Панфьоров П.Н.                                                                                                                                                                                    Віта Сербіна,

вчитель фізичної культури

Залишити відповідь