Виконавчий комітет

Виконавчий комітет Баштанської міської ради сьомого скликання:

1.Рубський Іван Васильович Баштанський міський голова
2.Луценко Людмила Іванівна секретар міської ради
3.Процак Олександр Володимирович перший заступник Баштанського міського голови
4. Євдощенко Світлана Вікторівна заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
5. Кононенко Лариса Анатоліївна керуюча справами виконавчого комітету міської ради
6.Мишолова Марія Олександрівна інспектор відділу  житлово-комунального  господарства, благоустрою,  будівництва, розвитку інфраструктури та комунальної власності виконавчого комітету міської ради
7. Пічура Олександр Іванович спеціаліст І категорії з питань земельних  відносин, охорони навколишнього середовища  виконавчого комітету  міської ради
8.Руденко Ольга Олександрівна спеціаліст  юридичного сектору виконавчого комітету  міської ради
9. Сириця Леонід Миколайович

 

завідувач сектору з питань містобудування,архітектури та містобудівного кадастру,головний архітектор ОТГ
10. Черненко Олександр Олександрович начальник відділу державної реєстрації виконавчого апарату  міської ради
11.Волович Олег Михайлович

 

тимчасово виконуючий обов’язки старости с.Явкине
12. Золотухіна Олена Володимирівна

 

тимчасово виконуюча обов’язки старости  с.Христофорівка,
13. Климик Валентина Петрівна тимчасово виконуюча обов’язки старости с.Добре
14. Луценко Микола Олексійович

 

тимчасово виконуючий обов’язки старости с.Плющівка
15. Молодецький Павло Іванович

 

тимчасово виконуючий обов’язки старости с.Новоіванівка
16. Рошиор Людмила Миколаївна

 

тимчасово виконуюча обов’язки старости с.Новопавлівка
17. Халабуда Олександр Васильович

 

тимчасово виконуючий обов’язки старости с.Піски
18.Чернова Світлана Миколаївна

 

тимчасово виконуюча обов’язки старости с.Новосергіївка
19. Барсегян Алла Анатоліївна

 

головний лікар Баштанської центральної районної  лікарні(за  узгодженням)
20 Бєлова Олена Іванівна

 

начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації (за узгодженням)
21.Косяченко Сергій Олександрович

 

директор ПАТ «Баштанський сирзавод» (за   узгодженням)
22. Шатня Тетяна Анатоліївна

 

начальник КП «Баштанське районне БТІ(за  узгодженням),
23. Якимчук Ніна Іванівна

 

начальник управління соціального захисту населення   райдержадміністрації (за  узгодженням)
24. Андреєва Лідія Василівна

 

голова районної ветеранської організації(за  узгодженням)
25. Болтрушко Ігор Юрійович начальник  КО «Правопорядок»
26 .Кот Віктор Васильович директор КП «Міськводоканал»
27. Лобачов Денис Петрович директор  КП «Добробут»
28. Кокітко Євген Володимирович фізична особа – підприємець
29. Лехман Вадим Йосипович фізична особа – підприємець
30. Хортюк Ігор Євгенович фізична особа – підприємець

Повноваження виконавчого комітету

Переглядів 242