Баштанська міська рада

Відкриття дитячого спортивно-ігрового майданчику в Новопавлівському ЗДО

 Посмішки, радість в очах, щасливі обличчя дорослих і дітей, незважаючи на спекотну погоду. Для малечі, що проживає в селі Новопавлівка, відбулося  справжнє свято – відкриття ігрового комплексу  в  закладі дошкільної освіти “Сонечко”.

Встановлення спортивно-ігрового комплексу стало можливим завдяки успішній реалізації проекту Бюджету участі Баштанської міської ради. Вартість проекту складає 49600 грн. Автор проекту – А.Г. Кравчина, жителі громади своїм активним голосуванням сприяли реалізації цього проекту. Тепер маємо приклад того, що ініціативна громада матиме переваги в досягненні поставленої мети та у вирішенні пріоритетних завдань розвитку не тільки в галузі освіти та виховання, а й подальшому процвітанні об’єднаної громади в цілому.
В заході взяли участь почесні гості: міський голова Іван Рубський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Баштанської міської ради Світлана Євдощенко, секретар міської ради Людмила Луценко.

Звертаючись до гостей свята, Іван Рубський наголосив, що головне завдання для нього, як міського голови Баштанської об’єднаної територіальної громади, – це довіра людей. « Створення дитячих ігрових майданчиків, особливо у віддалених  населених пунктах, заслуговує на особливу увагу. Адже у сільських дітей мало привілеїв для свого розвитку та дозвілля.»
Зараз дитяча гірка радує не тільки вихованців садочку, разом зі своєю малечею її відвідують багато молодих мам. Але це тільки перший крок до благоустрою території садочку. Планується встановлення паркових лавочок для відпочинку батьків разом з дітьми, а також улаштування тіньового навісу для занять з вихованцями на свіжому повітрі.
Від імені дітей та працівників дитсадка А.Г. Кравчина висловила слова вдячності міському голові та вручила подяки А.В. Руденку й С.А. Донченку за допомогу у встановленні гірки.

Залишити відповідь