Баштанська міська рада

Відбувся практикум за напрямом «Адміністративні послуги»

Події

29 березня начальник відділу державної реєстрації Олександр Черненко взяв участь у дводенному практикумі із галузевої законотворчості та адвокаті, що проходив у Верховній Раді для фахівців органів місцевого самоврядування за напрямом «Адміністративні послуги». Захід організовано Асоціацією міст України разом з Апаратом Верховної Ради України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».

У практикумі взяли участь представники громад-членів Асоціації міст України, які займаються питаннями адміністративних послуг.

З вітальним словом до учасників звернулися Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та Керівник управління по зв’язках з місцевими органами влади й органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України Григорій Скопненко.

Модератором заходу виступав директор Центрального Офісу впровадження децентралізаційної реформи Володимир Мягкоход.

Представники Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України ознайомили учасників заходу з законодавчою процедурою та правилами проектування нормативно-правових актів. Доктор юридичних наук Олег Муза представив нормативно-правові акти органів місцевого самоврядування. Експерти інформаційно-правового центру «Захист права на інформацію» провели для учасників навчальний блок під назвою «Відкриті дані як інструментарій законодавчих ініціатив».

Потім відбувся «круглий стіл» з питань адміністративних послуг за участі представників Секретаріату Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства юстиції, Київської міської державної адміністрації, Асоціації міст України. У кінці першого дня навчання учасники заходу відвідали сесійний будинок Верховної Ради України.

30 березня учасники практикуму ознайомилися з роботою Центру надання адміністративних послуг Печерського району Києва.

Наприкінці навчання учасники практикуму отримали сертифікати.

 

Залишити відповідь