Баштанська міська рада

Відбулося засідання виконкому

11 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради під головуванням міського голови І.В. Рубського.

У ході засідання члени виконкому заслухали питання порядку денного.

Головний архітектор Баштанської ОТГ  Леонід Сириця ознайомив присутніх з  попереднім розглядом проекту рішення міської ради «Про затвердження міської цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Баштанської міської ради на 2018-2021 роки», а також «Про внесення змін до Комплексної програми сприяння оборонній та мобілізаційній готовності Баштанської міської ради на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 22 грудня 2017 року №2». Також доповів про дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки щодо розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Довів до відома про затвердження Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Баштанської об’єднаної територіальної громади.

З попереднім розглядом проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2020 рік» та «Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2020 рік» членів виконкому ознайомив начальник відділу з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища Іван Бублик.

Начальник відділу з питань розвитку економіки, торгівлі та оподаткування Олена Комощук довела до відома присутніх проект рішення «Про внесення змін до міської Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2021 року, затвердженої рішенням міської ради від 27 лютого 2017 року №2».

«Про хід виконання Програми розвитку та збереження зелених зон в межах об’єднаної територіальної громади Баштанської міської ради на 2017-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 06 квітня 2017 року №3» доповів начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва, розвитку інфраструктури та комунальної власності Олександр Годін, а також «Про хід виконання Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Баштанка та сіл Баштанської міської ради на 2017-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 06 квітня 2017 року №1, та внесення змін до неї».

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Євдощенко ознайомила членів виконкому зі схваленням проекту «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету Баштанської міської ради та використання резервного фонду непередбачених видатків за січень-березень 2018 року», а також з попереднім розглядом змін до міського бюджету Баштанської міської ради на 2018 рік.

Про схвалення переліку проектів на розвиток інфраструктури Баштанської об’єднаної територіальної громади, про схвалення Плану покращення надання послуг з водопостачання на 2018-2022р.р. довела до відома присутніх начальник відділу енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій Наталія Шафорост.

Зняття з квартирного обліку, внесення змін до рішення виконавчого комітету Баштанської міської ради від 11 травня 2017 року № 68 «Про взяття на квартирний облік громадян», взяття на квартирний облік доповіла спеціаліст відділу з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва, розвитку інфраструктури та комунальної власності Наталія Богун.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради Ганна Зеркаліна ознайомила з затвердженням проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт закладу дошкільної освіти №7 «Лелеченя» по вул. Центральна, 57 А в с. Добре Баштанського району Миколаївської області», затвердженням проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Реконструкція дошкільного навчального закладу №10 «Сонечко» в селі Новопавлівка по вул. Молодіжній, 25 Баштанського району Миколапївської області (корегування)».

Про зміну назви спорткомплексу на міський культурний центр доповіла в.о. начальника відділу з розвитку культури і туризму виконавчого комітету міської ради Ірина Карданюк.

Начальник відділу державної реєстраційної служби виконавчого комітету міської ради Олександр Черненко ознайомив з накладанням адміністративних стягнень за статтями 197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про надання дозволу  на укладення та підписання договору дарування 2/3 часток у праві власності на будинок та договору дарування 2/3 часток у праві власності на земельну ділянку під будинком, а також  про надання дозволу на купівлю житлового будинку доповіла Олена Бенедик.

Головний спеціаліст відділу з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва, розвитку інфраструктури та комунальної власності Олександр Мачура доповів про санітарну обрізку та видалення сухостійних дерев.

Керуюча справами виконавчого комітету міської ради Лариса Кононенко довела до відома членів виконкому про відведення на території ради місць та обладнання стендів, дошок оголошень для розміщення інформаційних матеріалів, а також про зняття рішень виконавчого міської ради з контролю.

Залишити відповідь