Баштанська міська рада

Відбулося засідання робочої групи  по проекту «Доброчесна громада»

21 червня відбулась друга зустріч керівництва та працівників апарату міської ради, депутата та представників громадськості з експертом програми DOBRE Олександром Мушняголом щодо реалізації проекту «Доброчесна громада», який спрямований на посилення доброчесності у громадах, поліпшення практик фінансового менеджменту і збільшення прозорості місцевих бюджетів.

Експерт програми ознайомив присутніх з кращими практиками в сфері прозорості й залученості до бюджетного процесу в інших країнах. Під час засідання робоча група обговорила плани та пріоритети на поточний рік. Опрацювали в підгрупах такі питання: яка інформація найбільш цікава по бюджету, хто зацікавлений в цій інформації, який формат документу може задовольнити мешканців, через які канали потрібно доводити інформацію. А також обговорили та визначили пріоритетні напрямки презентації до бюджету.

Окрім того, отримали завдання заповнити опитувальник для визначення індексу прозорості місцевого бюджету й визначили завдання для організації подальшої діяльності робочої групи.

Залишити відповідь