Баштанська міська рада

Відбулося засідання погоджувальної ради

24 квітня погоджувальна рада розглянула перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд сесії Баштанської міської ради

Для розгляду депутатам міської ради пропонуються 43 питання, підготовлених структурними підрозділами міськради. Про це на початку засідання повідомив Баштанський міський голова Іван Рубський.

Під час розгляду проектів рішень, які доповідали  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради С.В. Євдощенко, начальник відділу організаційно-кадрової роботи та контролю Ю.С. Гладка, начальник КО «Правопорядок» І.Ю. Болтрушко, начальник відділу освіти, молоді і спорту Г.Р. Зеркаліна, начальник відділу розвитку культури і туризму Н.М. Ракітіна, начальник  відділу з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища І.А. Бублик, начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва, розвитку інфраструктури та комунальної власності С.С. Мішенін, головний спеціаліст відділу з питань розвитку економіки, торгівлі та оподаткування В.В. Мисник, спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності В.В. Мосін.

На засіданнях постійних комісій міської ради всі питання порядку денного будуть обговорюватися більш детально.

Залишити відповідь