Баштанська міська рада

Відбулося засідання організаційного комітету

18 липня під головуванням міського голови Івана Рубського  відбулося засідання організаційного комітету  щодо байкерського фестивалю «Чупакабра».

Це стало можливо завдяки перемозі в  конкурсі “Місцеві ініціативи для розвитку громад”, що оголошувався для громадських організацій та ініціативних груп восьми громад Миколаївської області в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), та підтримці керівництва Баштанської міської об’єднаної територіальної громади.

В засіданні взяли участь керівництво району, ЦРЛ, лісгоспу, представники поліції, громадських організацій, байкерів, начальники відділів  виконавчого комітету міської ради.

В ході засідання обговорено основні питання проведення фестивалю, а зокрема: виготовлення рекламної продукції, організація безпеки, назначення відповідальної особи та створення робочої групи для контролю за заходом.

Під час засідання міським головою Іваном Рубським дано ряд відповідних доручень.

Залишити відповідь