Баштанська міська рада

Відбулося засідання науково-методичної ради відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради

Події

26 квітня 2018 року на базі Баштанської гімназії методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Баштанської міської ради провів науково-методичну раду, на якій були присутні директори та заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів зальної середньої та позашкільної освіти Баштанської міської ради.

Завідувач методичного кабінету Т.В. Гриненко провела інтерактивне навчання з елементами тренінгу на тему: «Інноваційні моделі та форми організації корпоративного навчання керівних та педагогічних кадрів в умовах реформування освіти», ознайомивши учасників науково-методичної ради з інтерактивними методами внутрішнього розвитку педагогів, а саме: менторинг, коучинг та наставництво. Тетяна Вікторівна також наголосила на тому, що довіра до освіти починається з педагогіки партнерства, відкритості шкіл, поваги до кожної людини. Саме педагогіка партнерства, орієнтація на учня, виховання на цінностях ‒ складові концепції Нової української школи, що спрямовані на те, щоб побудувати довіру між школою, учнями, батьками та суспільством.

Методист методичного кабінету І.М. Левицька та заступник директора з навчально-виховної роботи Христофорівської ЗОШ І-ІІІ ст. І.В. Краснянська розкрили методику реалізації наскрізних ліній компетентностей у навчанні математики.

Є.О. Халявка, методист методичного кабінету, ознайомила присутніх з формами та методами удосконалення освітнього процесу засобами інформаційно-комунікаційних технологій на уроках філологічного циклу, а І.М. Левицька, методист методичного кабінету, провела адміністрування процедур пунктів проведення ЗНО-2018.

Методист психологічної служби І.Б. Лещенко докладно розповіла про розвиток мотивації учнів до інтенсивної освітньої діяльності та педагогічний і психологічний аспекти цієї діяльності. Також Інна Борисівна доповіла про впровадження проекту «Електронний підручник (з використанням платформи «Підручник. ua»)» у закладах загальної середньої освіти.

Велику зацікавленість у присутніх викликало питання схвалення навчальних програм з позашкільної освіти. Заступники директорів цікавилися досвідом БДЮТ щодо впровадження відповідних програм.

Захід пройшов у атмосфері творчої співпраці, взаєморозуміння та партнерства.

Завідувач методичним кабінетом Т.В. Гриненко підвела підсумки засідання науково-методичної ради.

 

 

 

 

Залишити відповідь