Баштанська міська рада

Відбулося нагородження переможців конкурсу «Місто, дружнє до дитини»

Події

10-11 травня 2018 року в м. Києві за підтримки Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується спільно з Агенством США з міжнародного розвитку, відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг для представників органів місцевого самоврядування «Формування моделі громади, дружньої до дитини», під час якого було нагороджено переможців конкурсу «Місто, дружнє до дитини».

Протягом лютого-березня 2018 року Баштанська ЗОШ №1 брала участь у конкурсі «Місто, дружнє до дитини» (номінація «Краща ідея дружнього до дитини міста»), де представила проект з облаштування набережної ставка. Керівника проекту, заступника директора з виховної роботи Світлану Миколаївну Боченіну було запрошено, як переможця, на нагородження до м. Києва. Учасників семінару вітали Ігор Парасюк, директор проекту «ПУЛЬС», Олександр Слобожан, виконавчий директор АМУ, Микола Кулеба, Уповноважений Президента України з прав дитини, Артур Айвазов, керівник департаменту соціальної політики Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Насичені два дні з цікавими тренінгами-семінарами, спілкування з обміну досвідом минули швидко. Переконані, що українські громади успішно реалізовуватимуть ініціативи та проекти у цій сфері, адже саме нинішній молоді і дітям належить жити у реформованій оновленій країні.

Залишити відповідь