Баштанська міська рада

Відбулось засідання виконкому Баштанської міської ради

8 травня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Баштанської  міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Івана Рубського. У ході засідання розглянуто 17  питань з різних сфер життєдіяльності громади, а саме:

1.  Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт Плющівського закладу дошкільної освіти № 13 «Пролісок» по вул. Садова, 58 в с.Плющівка Баштанського району Миколаївської області».

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Реконструкція закладу дошкільної освіти № 9 «Малятко» з впровадженням сонячної системи підігріву води, по вул. Шевченка,4 с.Новоіванівка Баштанського району Миколаївської області».

 

3. Про закріплення територій обслуговування закладами освіти Баштанської міської ради.

 

 1. Про призначення стипендій Баштанської міської ради в галузі культури і мистецтв.

 

 1. Про призначення премій переможцям щорічного відкритого конкурсу «Талановита молодь Баштанщини».

 

 1. Про коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

 

 1.  Прозатвердження акту обстеження житлового будинку, розташованого за адресою: м.Баштанка, вул. Грушевського, 6.

 

 1.  Про зняття з квартирного обліку .

 

 1.  Про взяття на квартирний облік .

 

 1. Провнесення змін до рішення виконавчого комітету від 16 березня 2018 року № 41 «Про затвердження складу житлової комісії при виконавчому комітеті міської ради та Положення про неї».

 

 1. Прозміну поштової адреси складським приміщенням (зерносховища) та присвоєння поштової адреси земельній ділянці по вул. Шевченка міста Баштанка.

 

 1. Про затвердження звіту про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій Баштанської гімназії Баштанської міської ради по вул. Семена Бойченка, 53.

 

 1.  Прозаборону купання на водних об’єктах Баштанської міської ради.

 

 1.  Пронадання дозволу на реєстрацію малолітньої дитини.

 

 1.  Про накладення адміністративних стягнень за статтями 197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

 1.  Про погодження режиму роботи.
 2.  Про втрату чинності рішень виконавчого комітету міської ради.

 

 1.  Різне.

Про заборону купання на  водних об’єктах Баштанської міської ради сезону 2018 року за відсутності доповідача, доповів мер міста Іван Рубський, рішенням виконавчого комітету було заборонено купання.

В ході засідання найбільш активно обговорювалося питання підняття тарифів на водопостачання, та більшістю голосів було прийнято рішення.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

В різному було піднято питання щодо вивозу сміття в центрі міста, кожен суб’єкт господарювання повинен підписати з КП “Добробут” договір. Тому протокольно було вирішено в десятидений строк направити всім суб’єктам господарювання договари, та КП “Добробут” разом з працівниками КО “Правопорядок” провести розяснювальну роботу.

 

 

Залишити відповідь