Баштанська міська рада

Відбулось засідання погоджувальної ради

Сьогодні, 9 липня, відбулось засідання погоджувальної ради під головуванням міського голови І.В. Рубського. В засіданні взяли участь секретар міської ради Л.І. Луценко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради С.В. Євдощенко, депутати міської ради: В.І. Онищук, В.В. Майданов, Л.І. Заболотня, працівники апарату міської ради, т.в.о старост сіл Новоіванівки, Христофорівки та староста села Новоєгорівка.

На розгляд членів ради було винесено 4 питань порядку денного, серед яких прийняття об’єктів охорони здоров’я та культури зі спільної власності територіальних громад міста, сіл Баштанського району до комунальної власності Баштанської міської ради. Після обговорення питання члени ради погодили прийняти об’єкти охорони здоров’я та культури.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради СвітланаЄвдощенко запропонувала присутнім ознайомитись із внесенням змін до міського бюджету Баштанської міської ради на 2018 рік.

Міський голова Іван Рубський представив кандидата на першого заступника міського голови Баштанської міської ради Володимира Драгуновського, який наголосив, що з задоволенням долучиться до праці на благо громади. Члени ради погодили винести затвердження  першого заступника міського голови Баштанської міської ради на розгляд сесії.

Начальник відділу з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища Іван Бублик довів до відома присутніх прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Баштанської об’єднаної територіальної громади.

Залишити відповідь