Баштанська міська рада

Весняна толока в Новосергіївці

Події

25 квітня на території Новосергіївського територіального органу був проведений День толоки. В цей день хочеться ще раз привернути увагу громадян до проблем навколишнього середовища, підвищити  інтерес людей до вже існуючих екологічних проблем. Всі ми знаємо, що рушійною силою у вирішені проблем щодо природоохоронних питань є громада. Лише спільними зусиллями ми можемо покращити життя навколо себе.

Цього разу, як і раніше, до толоки приєдналися працівники територіального органу виконавчого комітету міської ради, ЗДО № 11 «Джерельце», сільського Будинку культури, працівник по благоустрою КП «Добробут» та просто не байдужі до чистоти люди. Було прибрано та впорядковано чималу територію біля несанкціонованого сміттєзвалища за межами села до узбіччя дороги, а також громадське пасовище для випасу людської череди великої рогатої худоби.

У першу чергу, хочу подякувати усім жителям, які активно долучилися до організації і проведення суботника, прибирання та упорядкування нашої територіальної громади, всім тим, хто особистим прикладом доводить громаді, що чистота наших населених пунктів це наша спільна справа! Приємно було спостерігати та усвідомлювати, що у нашій громаді зберігається і шанується традиція толоки. Виконано значний обсяг робіт.

Ще раз закликаю всіх мешканців, а також депутатів міської ради взяти активну участь у проведенні толоки.

Наголошую, що дана акція спрямована не тільки на те, щоб прибирати певні території, зелені зони та місця громадського відпочинку. Одна з головних її цілей – це зацікавити якомога більше людей питаннями екології. Необхідно зберегти природу. Ця масштабна акція є чудовим прикладом того, як тисячі людей об’єднуються навколо однієї мети – очищення природи від сміття.

Світлана Чернова,

т.в.о. старости с. Новосергіївка

Залишити відповідь