В залі засідань Баштанської міської ради під головуванням міського голови Рубського І.В. відбулося засідання VІІ сесії міської ради сьомого скликання.

06 квітня о 10-00 год. в залі засідань Баштанської міської ради під головуванням міського голови Рубського І.В. відбулося засідання VІІ сесії міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії взяли участь 19 із 26 депутатів міської ради. На засіданні були присутні Процак О.В., перший заступник міського голови, Євдощенко С.В., заступник міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, Кононенко Л.А., керуюча справами виконавчого комітету міської ради, Солонар В.М., начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, Смола Л. О, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради, Ракітіна Н.М., начальник відділу розвитку культури і туризму виконкому міської ради,  Фесенко О.В., підполковник поліції, т.в.о. начальника Баштанського відділу поліції ГУ НП в Миколаївський області,  Болтрушко І. Ю. начальник КО «Правопорядок», тимчасово виконуючі обов’язки старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату міської ради.

На розгляд депутатів міської ради  було винесено 22 питання порядку денного VІІ сесії міської ради сьомого скликання. Окрім цього, до порядку денного сесії було включено питання про  розгляд наступних депутатських запитів:

  • від депутата міської ради  Заболотньої Лідії Іванівни про направлення звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Голови Верховної ради щодо необхідності скасувати рішення, яким запроваджено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання;
  • від депутата міської ради Луценко Людмилі Іванівни про направлення звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Голови Верховної ради, НК РЕКП щодо необхідності скасувати рішення, яким запроваджено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання;
  • щодо підтримки розвитку футболу на Баштанщині;
  • щодо виділення коштів учасникам дитячого ансамблю «Славія» для участі в Міжнародному фестивалю «Інтер Кітен Фест» в Болгарії;
  • від депутата міської ради  Онищука Володимира Івановича щодо ремонту огорожі біля ДНЗ «Чебурашка»;
  • від депутата міської ради Семеліт Алевтини Володимирівни щодо придбання елекрофортепіано.

Крім того, до порядку денного було включено висновок постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, благоустрою, екології  про хід виконання депутатського запиту Костюка В.М. щодо розгляду справи Палія С.М.

В результаті розгляду та обговорення питань порядку денного депутатами міської ради було висловлено ряд слушних пропозицій, доповнень та зауважень.

Найбільше зауважень було висловлено до Програми розвитку культури на території Баштанської міської ради на 2017-2020 роки, Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян по Баштанській міській раді на 2017-2021 роки. Тривали дискусії під час обговорення  питання про застосування ставок земельного податку в межах територіальної громади міста Баштанки  та сіл Баштанської міської ради з 2017 року в частині дати застосування ставок податку. Активно депутатами обговорювалось питання про розмір плати батьків за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Баштанської міської ради в частині пільгового харчування для дітей із малозабезпечених сімей.

Депутати міської ради розглянули всі питання порядку денного чергового пленарного засідання ради. У результаті обговорення внесені на їх розгляд проекти рішень були підтримані більшістю депутатів.

Відеозапис засідання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Ви повинні бути авторизовані, щоб розмістити комментар.