Баштанська міська рада

Відбулася ХХV сесія міської ради сьомого скликання

4 травня в актовому залі міської ради відбулася ХХV сесія міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови І. В. Рубського.

В роботі пленарного засідання взяли участь перший заступник голови РДА, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський, депутати міської ради, начальники відділів міської ради, працівники виконавчого апарату міської ради.

На порядок денний пленарного засідання ХХV сесії міської ради сьомого скликання було винесено 47 питань:

 1. Про затвердження Комплексної соціально-економічної програми забезпечення громадян житлом у Баштанській міській раді на 2018-2022 роки.
 2. Про депутатський запит депутата міської ради Раєвського Д.О. щодо внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Баштанка та сіл Баштанської міської ради на 2017-2022 роки.
 3. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту Баштанської міської ради на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 25 травня  2017 року № 2, та внесення змін до неї.
 4. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку освіти Баштанської міської ради на 2017-2021роки, затвердженої рішенням міської ради від 24 травня 2017 року №1.
 5. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку культури на території Баштанської міської ради на 2017-2020 роки.
 6. Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян по Баштанській міській раді на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 06.04.2017 р. №6.
 7. Про внесення доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування та сприяння відкритості і прозорості діяльності органів місцевого самоврядування  Баштанської об’єднаної територіальної  громади  на 2017 – 2020 роки.
 8. Про хід виконання міської Комплексної програми  соціального  захисту          населення «Турбота»    на    період    до   2021 року,  затвердженої  рішенням    міської  ради  від 27 лютого 2017 року №2, та внесення змін до неї.
 9. Про депутатський запит депутата міської ради Онищука В.І. про внесення змін до міського бюджету Баштанської міської ради на 2018 рік щодо виділення коштів на видання книги «Король Батерфляю».
 10. Про депутатський запит депутата міської ради Олійника І. О. щодо внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням міської ради від 28 серпня 2017 року №1
 11. Про внесення змін до міського бюджету Баштанської міської ради на 2018 рік.
 12. Про внесення змін до рішення Баштанської міської ради від 25 травня 2017 року №11 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Баштанської міської ради об’єднаної територіальної громади».
 13. Про затвердження Положення та Регламенту виконавчого комітету Баштанської міської ради сьомого скликання.
 14. Про прийняття у комунальну власність житлового будинку, розташованого за адресою: м. Баштанка, вул.Європейська, 10.
 15. Про внесення змін до Переліку об’єктів комунальної власності Баштанської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 22 грудня 2017 року № 10.
 16. Про надання згоди на передачу будинку, розташованого за адресою м. Баштанка, вул. Захисників Вітчизни, 76 у комунальну власність.
 17. Про визнання доцільним передачу в оренду об’єктів комунальної власності Баштанської міської ради.
 18. Про внесення змін до Положення про щорічний відкритий конкурс «Талановита молодь Баштанщини», затвердженого рішенням міської ради від 22.12.2017 року №26.
 19. Про внесення змін до рішення міської ради від 27 лютого 2017 року № 14 «Про прийняття майна з комунальної власності Добренської, Новоіванівської, Новопавлівської, Новосергіївської, Плющівської, Явкинської Пісківської, Христофорівської сільських рад у комунальну власність Баштанської міської ради Миколаївської області» та до рішення міської ради від 27 лютого 2017 року № 17 «Про передачу закладів культури Баштанської міської ради Миколаївської області».
 20. Про внесення змін до структури та штатної чисельності апарату і виконавчих органів Баштанської міської ради на 2018 рік.
 21. Про внесення змін до рішення міської ради від 27 лютого 2017 року № 8 «Про затвердження Положення про преміювання, виплату   надбавок   та матеріальної допомоги працівникам Баштанської міської ради».
 22. Про внесення змін до рішення міської ради від 07 липня 2017 року № 9 «Про затвердження розміру надбавок, премії та матеріальної допомоги на період сьомого скликання».
 23. Про передачу майна комунальної власності Баштанської об’єднаної  територіальної   громади.
 24. Про списання майна комунальної власності Баштанської об’єднаної  територіальної громади.
 25. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування Чухаренко С.М.
 26. Про внесення змін до рішення міської ради від 06 квітня 2017 року №11 «Про затвердження Положення про порядок використання коштів міського бюджету для забезпечення виконання доручень виборців Баштанської об’єднаної територіальної громади».
 27. Про затвердження Положення про   здійснення допорогових закупівель товарів, робіт і послуг із застосуванням  електронної системи закупівель.
 28. Про погодження надання в тимчасове користування горіхових посадок.
 29. Про визначення переліку земельних ділянок для продажу прав оренди на них на земельних торгах.
 30. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок
 31. Про передачу земельної ділянки в догострокову оренду
 32. Про погодження в частині надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
 33. Про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
 34. Про дозвiл на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж земельної дiлянки для надання в оренду пiд городництво
 35. Про дозвiл на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної дiлянки у власнiсть для ведення садiвництва
 36. Про дозвiл на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної дiлянки в оренду.
 37. Про дозвiл на розробку технiчної документацii iз землеустрою
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо вiдведення земельноi дiлянки в довгострокову оренду
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо вiдведення земельноi дiлянки у власнiсть
 40. Про затвердження технiчної документацiї iз землеустрою щодо встановлення (вiдновлення ) в натурi меж земельної дiлянки.
 41. Про депутатський запит депутата міської ради Гапішко С.В. щодо виділення коштів на придбання костюмів для народного ансамблю української пісні «Берегиня».
 42. Про депутатський запит депутата міської ради Зюзько Г.С. щодо виділення коштів на придбання та встановлення дитячого ігрового майданчика в с.Андріївка.
 43. Про депутатський запит депутата міської ради Олійника І.О. щодо виділення коштів на придбання музичного інструмента (баяна) для народного ансамблю української пісні «Берегиня».
 44. Про депутатський запит депутата міської ради Савчука М.І. щодо проведення ямкового ремонту дороги по вулиці Василя Єрешка та по вулиці Васляєва.
 45. Про депутатський запит депутата міської ради Савчука М.І. щодо виділення коштів на преміювання вихователів ЗДО до Дня дошкілля.
 46. Про депутатський запит депутата міської ради Савчука М.І. щодо внесення змін до рішення міської ради від 25 травня 2017 року №37 шляхом виключення з пункту 1 слів «павільйон «Смоленськ».
 47. Про депутатський запит депутата міської ради Смульського М.І. щодо забезпечення першочергового ремонту дороги по вулиці Інгульській в м.Баштанка.

 

Залишити відповідь