Баштанська міська рада

В ОДА обговорили впровадження медичної та освітньої реформ на Миколаївщині

Події

3 травня міський голова І.В. Рубський взяв участь в обласній нараді з головами райдержадміністрацій, головами об’єднаних територіальних громад, міськими головами, яку провели заступники голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи та Євген Шевченко.

Учасники наради обговорили впровадження медичної та освітньої реформ, які наразі відбуваються в Україні.

Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко розповіла про актуальні питання формування спроможної мережі та автономізації закладів охорони здоров’я області, а також про хід кампанії з вибору лікаря ПМД.

Заступник голови ОДА з гуманітарних питань Євген Шевченко доручив головам ОТГ, РДА та міст обласного значення активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо укладання декларацій.

Директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олена Удовиченко повідомила, що в області працює 524 заклади загальної середньої освіти, але через малу кількість учнів є необхідність оптимізувати мережу навчальних закладів та створити опорні школи. Вона зазначила, що в рамках освітньої реформи учні 10-х класів вже з 1 вересня поточного року будуть навчатися за програмами профільної середньої освіти. Реформа передбачає системну трансформацію сектору, головна мета якої – нова висока якість освіти на всіх рівнях: від початкової школи – до вищих навчальних закладів.

Залишити відповідь