Баштанська міська рада

В Новоєгорівці  подвійне свято до Дня Збройних Сил України!

ГЕРОЇ ПОРЯД!

День Збройних Сил України – загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів.

В Новоєгорівці  подвійне свято :День Збройних сил України та вручення нагород з відзнакою Учасника Бойових дій  громадянам нашого села   Сергію Кодрі та Ігорю Катрюку.

Почесну місію вручення почесних  грамот з  відзнакою Президента України «ЗА УЧАСТЬ В АНТИТЕРОСТИЧНІЙ  ОПЕРАЦІЇ  за сумлінне виконання службових обов’язків, високі показники в бойовій та індивідуальній підготовці, старанність та наполегливість при виконанні поставлених завдань виконала староста Новоєгорівського територіального органу Світлана Чухаренко.

У цей день ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ! Божих благословень Вам і Вашим родинам! Зі святом!

Новоєгорівський територіальний орган

Залишити відповідь