Баштанська міська рада

В День працівників пожежної охорони рятувальники привітали ветеранів служби!

День працівників пожежної охорони в Україні щорічно відзначається 17 квітня. Його історичне коріння сягає в 1918 рік, коли був підписаний Декрет Ради Народних Комісарів «Про організацію державних заходів боротьби з вогнем», який згодом став основою для розвитку пожежної охорони.
Не дивлячись на постійні зміни та реформування, пожежна охорона завжди виконувала свою основну функцію, направлену на захист і рятування життя людей, їх майна від пожеж. Героїчні вчинки, які є постійними у бойовій роботі вогнеборців, заслуговують на те, щоб їх пам’ятали і шанували. 


Співробітники Баштанського районного сектору та 7 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області на урочистому зібранні привітали ветеранів пожежної охорони. До слів вдячності та теплих привітань приєднались представники органів влади та самоврядування.
!Дякуємо нашим колегам за життєву науку, передачу професійного досвіду та вагомий внесок для спільної справи усіх рятувальників Баштанщини! Бажаємо бадьорості духу, здоров’я та довгих років життя!

7 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Залишити відповідь