Баштанська міська рада

Успіхи Баштанської ОТГ для телевізійної програми

16 липня відбулася зустріч міського голови Івана Рубського з радником з питань комунікацій Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування Юлією Почебут та кореспондентом телеканалу “Миколаїв” Олександром Гордієнко, оператором телеканалу “Миколаїв” Андрієм Заворотнім щодо знімання історії успіхів Баштанської ОТГ для проекту “Звіти. Наживо”.

Іван Васильович розповів кореспондентам про успіхи громади, яких вдалося досягти за період створення Баштанської ОТГ.

“Баштанська об’єднана територіальна громада одна з найбільших і успішних громад на Миколаївщині з розвиненою мережею промислових підприємств та об’єктів соціальної інфраструктури, має розвинену транспортну та фінансову інфраструктуру. Наша громада ‒ унікальна за своєю історією, стабільна за своїм розвитком, ефективна за якістю життя своїх мешканців. Крім цього, Баштанська ОТГ є лідером в залучені інвестицій! Тільки за минулий рік ми залучили майже 50 мільйонів грн на розвиток нашої громади шляхом залучення коштів на розвиток інфраструктури громади та соціально-економічний розвиток громади, зокрема завдяки співпраці з ЄС/ПРООН, коштів донорів, спонсорів, а також обласного та державного бюджетів,” – зауважив Іван Рубський.

Міський голова розповів про плани громади на майбутнє та акцентував увагу на першочерговості створення промислового парку в громаді. Під час зустрічі було обговорено проблеми та перешкоди, які виникають на шляху до розвитку об’єднаної територіальної громади. Іван Рубський висловив слова подяки за підтримку та допомогу Миколаївському Центру розвитку місцевого самоврядування.

Після інтерв’ю міський очільник разом з гостями відвідали містечко “Казка”, оглянули парк імені С. Бойченка. Гостино зустріла кореспондентів директор ЗДО “Чебурашка” Тетяна Постика, презентувавши свій заклад та висловивши слова подяки міському голові за підтримку закладу. Під час візиту в Баштанську центральну районну лікарню зустрілись з головним лікарем ЦРЛ Аллою Барсегян, яка розповіла про відділення гемодіалізу, нове сучасне відділення невідкладних станів та відділення анестезіології та реанімації з ліжками для інтенсивної терапії, де медична допомога надається цілодобово кваліфікованим персоналом лікарів та медичних сестер.

Відвідали кореспонденти і будівництво плавального басейну збірного типу, загальна кошторисна вартість якого близько 64 млн грн. Даний проект планується реалізувати протягом 2017–2019 років у три етапи. Джерела фінансування – державний та місцевий бюджети (до речі, 97% становитиме державний бюджет і лише 3% – місцевий). Згідно з розробленим проектом у 2017 році на будівництво проекту було витрачено 6,3 млн грн, з них за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій – 6 млн грн. За ці кошти здійснено сплату за розробку проектно-кошторисної документації 195 тис. грн, проведення експертизи – 54,8 тис. грн, виконання робіт з будівництва басейну – 6 млн грн, послуги з технагляду за виконання будівельних робіт – 74,4 тис. грн. Протягом 2018 року на реалізацію вищевказаного проекту передбачено 6 млн грн за рахунок субвенції з обласного бюджету та 4,1 млн грн – з міського.

“Головним здобутком має стати покращення інвестиційного клімату громади та розвитку туризму, а в перспективі – створення готелю, що забезпечить комфортне та затишне перебування гостей у нашому місті, а надалі – забезпечення громади школою-інтернатом для «майбутніх чемпіонів,» – наголосив Іван Рубський.

Під кінець зустрічі кореспондент поспілкувався з начальником відділу енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій Наталією Шафорост з приводу залучень інвестицій в громаду.

Вихід телепередачі планується на 20 липня.

СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

 

 

 

 

 

Залишити відповідь