Баштанська міська рада

Урочистості до Дня місцевого самоврядування

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

Отож напередодні Дня місцевого самоврядування, що Україна святкує 7 грудня. У Миколаївському академічному театрі драми та музичної комедії зібралися представники органів місцевого самоврядування від районих рад, об’єднаних територіальних громад Миколаївської області,  та ветерани органів місцевого самоврядування, аби урочисто відзначити професійне свято.

Зі словами привітання до учасників зібрання звернулися голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич,  голова обласної ради Вікторія Москаленко.

«До старту найважливішої реформи сьогодення в Україні – реформи децентралізації, ініційованої Президентом України, всі політики постійно тільки обіцяли, що повноваження і фінанси будуть передані на місця. І тільки діючий Президент зробив дійсно реальні кроки в цьому напрямку, результати яких ми всі бачимо своїми очима – в селах, селищах, містах почали будуватися дитячі садки, школи, фельдшерсько-акушерські пункти, спортивні майданчики, місцеві дороги та інше. При цьому, саме громади на місцях приймають рішення – що саме їм потрібно в першу чергу», – наголосив Олексій Савченко.

Після вітальних слів Олексій Савченко та Вікторія Москаленко вручили нагороди облдержадміністрації та обласної ради кращим службовцям та ветеранам органів місцевого самоврядуваннята волонтерам за сумлінне виконання своїх обов’язків та вагомий внесок у розвиток територіальних громад. Іван Рубський голова об’єднаної громади отримав почесну відзнаку голови Миколаївської обласної державної адміністрації Святий Миколай Чудотворець ІІІ – ступеню.

Залишити відповідь