Баштанська міська рада

Урочисті проводи призовників весняного призову

10 квітня в Баштанському військкоматі відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2018 року на строкову службу до лав Збройних Сил України. Цього теплого весняного дня провести земляків зібралися батьки, родичі, військові, представники влади та громади,  численні друзі тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

Це  – Прокопчук Олексій Анатолійович, Чайка Антон Віталійович,  Бондарєв Євгеній Віталійович, Кирилюк Михайло Русланович, Лещенко Олександр Володимирович – з міста Баштанка; Воронков Віктор Володимирович, Гирич Віталій Ігоревич – із села Новобирзолівка, Ганів Артем Миколайович – з села Привільне, Сурнік Анатолій Валентиновиа- з села Тарасівка, Сласінов Ігор Сергійович, Радутний Олександр Миколайович – з села Лоцкіне, Яровий Сергій Сергійович – з села Мар’янівка.

Юнаків з цією важливою подією привітали голова Баштанської міської ради Іван Рубський,  керівник  апарату Баштанської районної державної адміністрації Олександр Гайдаш, голова районної ради ветеранів Лідія Андреєва, голова районної спілки воїнів АТО Анатолій Олійник, які бажали призовникам бути мужніми і хоробрими, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України та змужнілими і здоровими повернутися додому.

Також хлопців привітав і благословив на легку службу настоятель церкви Пресвятої Богородиці Дмитро Федунь, який вручив кожному хрестик та ікону Пресвятої Богородиці.

Військовий комісар підполковник Сергій П’ятницький, привітавши призовників, вручив їм військові квитки.

Залишити відповідь