Баштанська міська рада

Урочисте відкриття майданчика сімейного дозвілля в селі Зелений Клин

4 липня 2018 року відбулось урочисте відкриття майданчика сімейного дозвілля в селі Зелений Клин, реалізованого в рамках Бюджету участі 2017 року .

В урочистому відкритті взяли участь міський голова Іван Рубський, т.в.о.старости Новопавлівського територіального округу Людмила Рошиор, мешканці села та щаслива дітвора.

Безсумнівно, поява такого  майданчику для дітей – важлива. На майданчику панував  радісний  настрій, тут і там лунав сміх, діти  із задоволенням випробували гойдалки, гірки. Все це викликало  у дітвори багато позитивних емоцій, їх обличчя  сяяли щирими посмішками. Святкове музичне привітання подарувала жителям села родина Олега та Валентини Сук. Та, найважливіше, що тепер мешканці села матимуть свій ігровий майданчик, який сприятиме розвитку координації рухів та загальному фізичному оздоровленню діточок села Зелений Клин.

У свою чергу діти подарували представникам влади багато посмішок, яскравий день та натхнення і надалі працювати на розвиток сел об’єднаної територіальної громади.

Залишити відповідь