Баштанська міська рада

Участь учнівських колективів у освітніх семінарах

Відповідно до Указу Президента України від 26.11.2016 №523/2016 «Про заходи у зв’язку з 85-роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду українського народу» Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з інститутом Юдаїки у рамках реалізації проекту «Виховання толерантності та протидія дискримінації в рамках українського суспільства шляхом вивчення єврейської історії та культури» з 27 по 30 листопада 2018 року організували проведення освітніх семінарів для учнів-гідів «Анна Франк. Уроки історії», «Джерела толерантності», «Голодомор, Голокост, ГУЛАГ. Три трагедії на українській землі у XX столітті. Тоталітарний режим проти народу й людини».

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради організував участь учнівських колективів Баштанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та №2 у освітніх семінарах: Анастасія Желєзна та Ольга Борисова, учні 9 класу Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст.№1; Владислава Мельничук, Лілія Змієвська, ЛюбовХрамова, учні 9 класу Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст.№2. Керівник делегації -Л.Ю. Береза , учитель історії  Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст.№2.

Учасники семінару відвідали три тематичні виставки: «Анна Франк. Уроки історії», «Джерела толерантності», «Голодомор, Голокост, ГУЛАГ. Три трагедії на українській землі у XX столітті. Тоталітарний режим проти народу й людини», які містили документи, фотографії, спогади очевидців, пов’язані з трьома наймасштабнішими трагедіями XX ст. та навчалися майстерності екскурсовода.

З 10 по 13 грудня 2018 року учні Баштанської гімназії візьмуть участь у вищевказаному заході та зможуть удосконалити свої комунікативні компетентності, поглибити знання з історії.

У січні 2019 року все населення Баштанського району матиме змогу особисто ознайомитися з трьома виставками «Анна Франк. Уроки історії», «Джерела толерантності», «Голодомор, Голокост, ГУЛАГ. Три трагедії на українській землі у XX столітті. Тоталітарний режим проти народу й людини», які буде розміщено у районному Будинку культури. Екскурсії будуть проводити учні-гіди Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, 2 гімназії.

Тож до зустрічі на виставці!

 

Тетяна Гриненко, завідувач методичного кабінету відділу освіти,

молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради

Залишити відповідь