Баштанська міська рада

Участь у «круглому столі»

Події

30 березня Баштанський міський голова Іван Рубський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Євдощенко, завідувач сектору видатків фінансового відділу Наталія Ліщук взяли участь у «круглому столі» на тему: «Ефективні місцеві бюджети Миколаївщини через доброчесне запровадження програмно-цільового методу (ПЦМ)», що пройшов у бізнес-центрі «Олександрівський» у рамках проекту «Ефективні та доброчесні місцеві бюджети у 5-ти областях Півдня і Сходу України», який реалізує ГО «Фонд розвитку м. Миколаїва» (ФРММ) у рамках діяльності Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Організаторами заходу виступили директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»  Михайло Золотухін, директор Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Дмитро Дибченко, а також представники виконкомів міст Миколаєва, Вознесенська та Баштанської і Воскресенської ОТГ.

Під час «круглого столу» обговорювалися результати виконання рекомендацій громадського аудиту доброчесності запровадження програмно-цільового методу (ПЦМ) та прогнозної ефективності витрачання коштів бюджету міст Миколаєва, Вознесенська та об’єднаних територіальних громад (ОТГ): Баштанська, Воскресенська.

Баштанська ОТГ стала переможцем доброчесності (цілісності) запровадження програмно-цільового методу (ПЦМ) серед 24-х місцевих громад півдня та сходу України, отримавши 110,78 з 125 балів! Це якісний ривок доброчесності з 56,14 балів у 2017 р.

Також, відбулася презентація висновків та рекомендацій незалежної громадської оцінки річної динаміки кроків органів місцевого самоврядування до ефективних публічних фінансів; проаналізовано успіхи та виклики 24 місцевих громад 5-ти областей Півдня і Сходу України, на шляху до зрозумілості ефективності місцевих бюджетів; розглянуто механізм дієвого контрою ефективності місцевих фінансів на основі можливостей програмно-цільового методу (ПЦМ).

У рамках «круглого столу» відбулося урочисте підписання угоди про співпрацю між ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Ефективність використання бюджетних коштів об’єднаними територіальними громадами

Наскільки ефективно використовують власні бюджети об’єднані територіальні громади? – Це питання моніторили в 24 громадах та містах п’яти областей України, зокрема на Миколаївщині. #новини, #новости_николаева, #ТНМ, #телеканал_миколаїв, #бюджет, #ОТГ

Gepostet von Телеканал "Миколаїв" am Freitag, 30. März 2018

Залишити відповідь