Баштанська міська рада

Участь у ІІІ Міжнародному саміті мерів та бізнесменів

9 жовтня в Києві під патронатом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана пройшов ІІІ Міжнародний саміт мерів та бізнесменів, у якому взяв участь Баштанський міський голова Іван Рубський. Темою зустрічі була «Співпраця заради економічного зростання». Особлива увага присвячувалася партнерству з бізнесом.

Саміт організований Western NIS Enterprise Fund за підтримки Прем’єр-міністра України та мера Києва. Завдяки спеціальному формату Саміту учасники обмінювалися натхненими історіями та створювали міцні зв’язки з видатними лідерами міських перетворень з усього світу, знайомилися з візіонерами міського розвитку, мерами міст, експертами та агентами змін у громадянському суспільстві та бізнесі.

«Це – захід в першу чергу для мерів як менеджерів міста. І це – більше ніж просто ще одна конференція, адже ми робимо ставку на формат, що дозволить їм впроваджувати отримані на Саміті знання», ‒ зазначила Ірина Озимок, засновниця Саміту.

Українські мери говорили про рішення для міст з ключовими бізнес-компаніями. Вперше цього року було запроваджено нову форму співпраці, що стало майданчиком для знайомств мерів з керівниками провідних українських та міжнародних компаній, таких як Visa, «Датагруп», Google, Danfoss, Interproject GmbH, iC Consulenten Ukraine, «Керамейя», Mercedes-Benz та ін.

«Україна має і може стати економічно сильною. Щоб досягти цієї мети, потрібно усвідомлення усіма нами спільної відповідальності за майбутнє нашої країни», ‒ наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Родзинкою цьогорічного Саміту стала презентація трьох проектів змін у містах, запропонованих простими мешканцями в рамках Конкурсу ідей «Моя ідея ‒ моє місто».

Залишити відповідь