Баштанська міська рада

Участь міського голови Івана Рубського у прес-брифінгу «Речник громад»

Події

3 липня міський голова Іван Рубський взяв участь у прес-брифінгу «Речник громад» за підтримки Українського кризового медіа-центру у рамках Програми USAID DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», що проходить у Києві. У ході зустрічі очільник Баштанської ОТГ поділився досвідом об’єднання Баштанської територіальної громади, розповів про досягнення, труднощі та плани на майбутнє.Сьогодні в Україні створено 750 ОТГ, ще 32 на стадії прийнятя остаточного рішення про об’єднання. Паралельно проходить і процес приєднання громад до вже існуючих ОТГ.

За даними моніторингу Мінрегіону 57 тергромад приєдналися до 35 існуючих ОТГ, 3,5 тисяч місцевих рад об’єдналися в громади. На території ОТГ проживає 6,5 млн населення. Однак понад 7 тисяч територіальних громад поки не ввійшли до складу жодної громади.

Які сьогодні є перешкоди до об’єднання у спроможні громади? Що втрачають громади, які зволікають? Який спадок від застарілої системи управління отримують українські громади? Чому їм доводиться починати з нуля свій шлях розвитку? І чи виправданими є можливості, які надає децентралізація для розвитку територій? Відповіді на ці та багато інших питань – у розмові з головою Баштанської ОТГ Іваном Рубським.

 

Що втрачають громади, які зволікають з об'єднанням, та що заважає громадам стати спроможними? Проект УКМЦ «Речники громад»

Gepostet von Програма DOBRE am Dienstag, 3. Juli 2018

 

Залишити відповідь