Баштанська міська рада

Творчі успіхи юних екологів

27 березня 2018 року з метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, вдосконалення естетичного, трудового, природоохоронного, патріотичного виховання учнівської молоді, сприяння свідомому вибору професії,проведено обласний конкурс юних флористів «Квітуча Україна» на базі Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Конкурс складався з двох частин:

 • І частина — практична (виконання флористичної роботи з рослинних та штучних матеріалів у техніці екостилю ).
 • ІІ частина — творчий (захист учасником конкурсної флористичної роботи).

Будинок дитячої та юнацької творчості Баштанської міської ради  на конкурсі «Квітуча Україна » представили:

 • Свінціцька Вікторія (керівник Польщина Ірина Анатоліївна) у номінації «У світі народної казки» з роботою «Курочка Ряба»;
 • Польщина Дар’я (керівники Польщина Ірина Анатоліївна та Кофан Олена Олександрівна) у номінації «Довільна тема» з роботою «Сувенірна іграшка»;

Баштанську ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 представила:

 • Наталочкіна Юлія, (учениця 10-Б, керівник Польщина Ірина Анатоліївна) у номінації «Флористичний оберіг» з роботою «Родинний оберіг».

За результатами обласного конкурсу Польщина Дар’я отримала І місце, Наталочкіна Юлія – ІІІ місце.

Учасники конкурсу відзначені дипломами за участь, а переможці нагороджені цінними подарунками.

Наталочкіна Юлія виконує конкурсну роботу

Творчий захист Польщини Дар’ї

Свінціцька Вікторія виконує конкурсну роботу

29 березня 2018 року на базі Миколаївської бібліотеки-філіалу № 2 пройшов обласний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник», організаторами якого став Миколаївський ОЕНЦУМ. У конкурсі взяли участь допитливі, цілеспрямовані та надзвичайно творчі діти віком від 9 до 11 років.

Захід проводився з метою:

 • пошуку та підтримки юних екологів, які мають здібності до експериментальної та дослідницької роботи з природознавства,
 • формування первинних екологічних знань,
 • залучення до активної пізнавальної, трудової та суспільно-корисної роботи;
 • розвитку та удосконалення вмінь ведення фенологічних спостережень,
 • відбору учасників на фінальний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник».

Конкурс проходив за 5-ма номінаціями: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я» та «Народознавство. Краєзнавство».

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Баштанської міської ради представили такі роботи:

  в номінації «Рослини навколо нас» –

 • Жуков Олександр – «Гірчиця у житті людини. Дослідження її застосування у Баштанському районі» (10 років, вихованець гуртка «Рослини – символи України», керівник Кофан О.О.);
 • Кострубський Михайло – «Дослідження умов проростання газанії різними способами» (10 років, вихованець гуртка «Природа творчість і фантазія», керівник Кофан О.О.).;

в номінації «Народознавство, краєзнавство»

 • Шевченко Софія – «Хліборобські традиції українського народу на Баштанщині. Хрестя» (10 років, вихованка гуртка «Рослини – символи України», керівник Кофан О.О.)

Компетентне журі, оцінивши дослідницькі роботи та творчий захист Жукова Олександра, Кострубського Михайла, Шевченко Софії одноголосно визнало їх переможцями у своїх номінаціях та нагородили дипломами, цінними подарунками за три І місця.

Також журі відмітило актуальність тематики дослідницьких робіт, вдало підібрані об′єкти дослідження, бездоганні захисти.

Перед церемонією нагородження учасники очного етапу конкурсу відвідали фото-виставку «Комахи Миколаївщини» представлену художником-реставратором Миколаївського обласного краєзнавчого музею Володимиром Гавриловим, для якого найбільш улюбленою темою фотозйомки є об’єкти живої природи.

Діти мали змогу поспілкуватися з автором фото-виставки.

Творчий захист  Жукова Олександра

Творчий захист Кострубського Михайла

Творчий захист Шевченко Софії

Вихованці БДЮТ Баштанської міської ради їх керівник Кофан О.О.,  члени журі конкурсу «Юний дослідник».

Перегляд фото-виставки художника-реставратора Миколаївського обласного краєзнавчого музею

Володимира Гаврилова. «Комахи Миколаївщини»

 

 

Залишити відповідь