Баштанська міська рада

Турнір з футболу присвячений пам’яті патріарха Баштанського футболу Кравченка Семена Трохимовича

7 жовтня 2018 року в м. Баштанка на стадіоні “Колос” відбувся традиційний турнір з футболу, присвячений пам’яті патріарха Баштанського футболу Кравченка Семена Трохимовича, за участі ветеранів Баштанського футболу, фк “Тайфун” м. Баштанка, ДЮСШ №5 м. Миколаїв, ДЮСШ №3 м. Миколаїв.

Привітали учасників традиційного турніру почесні гості: виконувач функцій та повноважень голови Баштанської райдержадміністрації Олександр Славінський, міський голова Іван Рубський. У своїх вітальних виступах  вони побажали юним спортсменам перемоги та незабутніх вражень від перебування на гостинній баштанській землі. Звертаючись до жителів міста, які прийшли підтримати команди, зазначили, що розвиток серед дітей, молоді фізичної культури і спорту, популяризація здорового способу життя є пріоритетним. Діти – це наше майбутнє, і те, яким воно буде залежить від нас.

Матч відбувся у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Молоді спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м`ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від гри.

Церемонію нагородження за участь в турнірі провели міський голова Іван Рубський, голова організаційного комітету Євгеній Горбенко, тренер фк “Тайфун” Олександр Листопад.

В традиційному дитячому турнірі з футболу перемогу отримали:

III місце – ЗОШ №43 Корабельний р-н

II місце –  ДЮСШ “Тайфун” м. Баштанка

I місце – ДЮСШ №3 м. Миколаїв

Нагородили грамотами в номінації “Кращий гравець”: Доцин Анну, Філіп’єву Олександру, Мавлуд Аслана, Ткачук Богдана, Свинарчук Андрія. Також за участь у турнірі грамоти отримали ветерани Баштанського футболу.

Залишити відповідь