Баштанська міська рада

Тренінг «Від фінансової обізнаності до фінансової спроможності»

23-24 травня проведено безкоштовний тренінг на тему «Від фінансової обізнаності до фінансової спроможності», що проходив в рамках програми «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», яку реалізує МБФ «Український жіночий фонд» в рамках Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору». Тренінг проводили досвідчені тренери та фахівці з багаторічним досвідом: Лілія Кушнір та Тетяна Романенко.
Метою заходу було підвищення обізнаності та впевненості громадян для прийняття обґрунтованих фінансових рішень в повсякденному житті, а також надати їм можливість відігравати активну роль в житті своїх громад.

Тренери ознайомили учасників з основами управління особистими фінансами та використання фінансових послуг, зокрема, управління сімейним бюджетом, постановка фінансових цілей, використання банківських карток, заощадження, кредити, планування виходу на пенсію і вирішення практичних пенсійних питань тощо.

Учасники заходу із задоволенням брали участь в обговореннях, у виконанні інтерактивних вправ. Тож від даного тренінгу учасники заходу отримали нові знання, які вони зможуть використати на практиці, а також отримали відповіді на питання що хвилюють . Тренінг пройшов на високому рівні. Інформація була подана в доступній цікавій формі. Учасники тренінгу подякували за проведений майстер-клас, а також за отримання теоретичних знань.

Залишити відповідь